Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

STYLOVÉ TRENDY DESIGN DAYS 2017

STYLOVÉ TRENDY DESIGN DAYS 2017

Nepremeškajte STYLOVÉ TRENDY DESIGN DAYS v najväčšej galérii bývania na Slovensku.

Galéria Bývania STYLA v spolupráci s magazínom Trendy Bývanie organizuje podujatie TRENDY DESIGN DAYS 2017, ktoré majú tentokrát prívlastok STYLOVÉ! Predchádzajúce dva ročníky podujatia sa konali v bratislavskom Auparku, avšak tento rok sa presúvajú k nám do STYLY, do najväčšej nákupnej galérie bývania na Slovensku. Počas troch dní, ktoré môžeme pokojne označiť ako festival pre milovníkov architektúry, dizajnu a moderného bývania, budú pre návštevníkov pripravené rôzne prednášky, na ktorých sa bude môcť zúčastniť naozaj každý. Odborníci Vám ochotne poradia a určite Vás inšpirujú, ako svoje bývanie vylepšiť čo možno najlepšie. Pripravujeme pre Vás tri dni plné inšpírácií a originálnych dizajnových zážitkov. STYLA sa počas víkendu 13. – 15. októbra 2017 premení na úžasný dizajnový priestor, kde Vám odborníci z oblasti architektúry a dizajnu nielen poradia a inšpirujú, ale bohatý sprievodný program zabaví celé rodiny s deťmi 🙂

Tohtoročnou témou podujatia je zdravé bývanie. V súčasnosti je ekologický prístup a udržateľnosť akýmsi životným štýlom, ktorý prenikol aj do oblasti bývania. Počas TRENDY DESIGN DAYS Vám odborníci z oblasti moderného bývania, stavebníctva i financií budú radiť, ako tento zdravý koncept dosiahnuť čo možno najlepšie.

Nepremeškajte víkend plný inšpirácií, atrakcií, programu a navyše nakupujte s výhodnými zľavami od jednotlivých predajcov v STYLE.  Príďte sa stretnúť a poradiť s odborníkmi a inšpiratívnymi ľuďmi z rôznych oblastí dizajnu. Okrem odborných prednášok na Vás čaká i víkend plný výborného sprievodného programu pre deti i dospelých.

KDE: Galéria Bývania STYLA na Zlatých Pieskoch v Bratislave

KEDY: 13. – 15. október 2017

Pozrite si fotografie z minulého ročníka:

Zdroj: trendymedia

Pre viac informácií sledujte aj náš facebook! Tešíme sa na Vašu účasť 🙂

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov