Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
5 dôvodov, prečo si dať lavicu do kuchyne a televízor do obývačky

5 dôvodov, prečo si dať lavicu do kuchyne a televízor do obývačky

Rozmýšľate, do akej miestnosti je najvhodnejšie umiestniť televízor? Prečo je lavica v kuchyni skutočné „must have“ a aké sú jej benefity? Na týchto pár otázok nájdete odpovede v našom článku.

Lavica v kuchyni má mnoho výhod. Jednou z nich je aj úspora priestoru. No predstavíme vám aj ďalšie dôvody, prečo by vo vašej domácnosti kvalitná lavica rozhodne nemala chýbať. Následne sa pozrieme na to, prečo je najlepšie mať televízor v obývačke a nie napríklad v spálni či kuchyni.

Lavica do každej kuchyne!

Toto je 5 dôvodov pre ktoré sme presvedčení, že si lavicu v kuchyni určite zamilujete:

  1. S lavicou bude vaša kuchyňa pôsobiť príjemne a útulne.
  2. Lavica na rozdiel od stoličiek šetrí miesto. Práve toho je hlavne v klasických panelákoch relatívne málo. Šikovne sa tak za jeden stôl vojde celá rodina.
  3. Lavica nie je len funkčný kus nábytku ale môže mať aj estetickú funkciu. Vďaka niekoľkým vankúšom a prehozu jej môžete dať nový šat každú sezónu.
  4. Vďaka pohodliu, ktoré lavica poskytuje, vás bude motivovať vychutnať si jedlo za kuchynským stolom.
  5. V prípade, že vás premôže únava môžete si na lavicu pokojne ľahnúť a odpočinúť. Takýto komfort vám stoličky určite neposkytnú.

Naše tipy:

K našim favoritom patrí drevená lavica z predajne Drewmax. Je vyrobená z masívneho dreva, dostupná je v niekoľkých farebných variáciách. Rohové prevedenie šetrí miesto a pôsobí útulne.

drevena-lavica

Očarila nás aj kvalitne opracovaná masívna drevená lavica z predajne Masívum. Vybrať si môžete aj typ s praktickým úložným priestorom.

MASIVUM_1
Fanúšikov minimalistického dizajnu potešia jednoduché línie dubovej masívnej lavice od Drevbytu. Ľahko ju doplníte prehozom či vankúšikmi.

drevena-lavica-drevbyt

Prečo dať televízor do obývačky?

Televízor má svoje miesto rozhodne v obývačke. Jeho umiestnenie v kuchyni nie je šťastné. Spolu s jedlom si bez jeho prítomnosti môžete vychutnať prítomnosť svojich blízkych a priateľov. Zo spoločnej večere sa tak môže stať milá oslava.

Televízor do spálne nepatrí. Jeho biele svetlo môže narušiť váš spánkový cyklus. Jeho pôsobenie pred spaním môže mať za následok zníženú kvalitu spánku.

zlte-kreslo-usiak

biely-gauc-s-ozdobnymi-detailami

Dobrý film si najlepšie užijete na pohodlnom gauči alebo v obľúbenom kresle. To je ďalší z dôvodov, prečo je dobré mať televízor v obývačke. Práve tu je sledovanie, napríklad športových zápasov s priateľmi a mini barom poruke, veľmi príjemné. Obrazovka sa môže zmeniť na herné pole v momente, keď sa zíde partia správnych priateľov a fanúšikov videohier.

Naše tipy na štýlové posedenie:

Veľkorysým priestorom pristane kreslo s podnožkou od Sofalandu. Podčiarkne hlavne interiér s nežným štýlom v jemných farbách. Nie je nič lepšie, než si po celom dni spokojne vyložiť nohy a oddýchnuť si.
kreslo-s-podnozkou

Sivý ušiak s precíznym lemovaním nájdete v štúdiu White Home. Ľahko ho zladíte s rôznymi farbami interiéru. Už len obľúbený film, hebkú deku a pohodový večer je váš.

kreslo-usiak

Milujeme nadčasové kúsky a k nim patrí aj toto výnimočné kreslo v porcelánovom odtieni, ktoré nájdete v štúdiu Alva nábytok. Výborne ladí k púdrovej ružovej či broskyňovej. Oáza pokoja nebola nikdy bližšie.

kreslo-romanticke
Ak potrebujete ďalšiu inšpiráciu či skutočne špeciálny kúsok na mieru, navštívte nás vo Svete nábytku Styla. Naši ochotní odborníci sú vám k dispozícii so svojimi skúsenosťami a praktickými radami.