Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
5 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť kúpeľňové štúdio

5 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť kúpeľňové štúdio

Plánujete novú kúpeľňu a osobnú návštevu kúpeľňového štúdia dnes, v čase internetu, považujete za stratu času? Pozor, to je omyl. Návštevou, naopak, veľa získate.

Určite však nie je na škodu, keď pred návštevou štúdia získate aký taký prehľad a informácie, či už z časopisov, alebo internetu. Aj vo virtuálnom priestore narazíte na kvalitné články či odporúčania, ako sú napríklad špecifiká výberu sprchového kúta.

1. Inšpirácia na vlastné oči

Kúpeľňové štúdiá majú pre svojich zákazníkov na predajnej ploche reálne vystavené kóje s kúpeľňami, a to v rôznych veľkostiach a riešeniach. Tu zažijete na vlastné oči a takpovediac 3D, ako na vás pôsobí obklad a dlažba. Chytíte si do ruky sprchovú hadicu s hlavicou, vyskúšate batériu či hĺbku a materiál umývadla a vane.

Doprajte si čas zistiť, čo sa vám páči a čo by vám mohlo vyhovovať. Takúto priamu skúsenosť s jednotlivými farbami, povrchmi, tvarmi a ich vzájomnými kombináciami vám žiaden katalóg ani internet nikdy neprinesú.

kupelnove studio

2. Odborníci hneď poruke

Hoci na internete a vo firemných katalógoch nájdete množstvo dôležitých informácií, vždy sa nájdu ďalšie a ďalšie otázky, spojené práve s vašou realizáciou. Môže to byť od zastaralého potrubia cez svetelné podmienky až po nedostatočné odvetranie.

Vyškolený a skúsený personál vám vie byť nápomocný aj pri takýchto špecifických problémoch. Kvalifikované odpovede vás rýchlejšie posunú vpred v premýšľaní o výslednej podobe kúpeľne.

Poradenstvo oceníte aj vtedy, ak plánujete investovať do sanity alebo technológií, ktoré nie sú až tak bežné, ako sú stojanové vaňové batérie, podomietkové rozvody k sprche či toalete alebo odtokové žľaby v rovine podlahy.

kupelnove studio 2

3. Vypracovanie návrhu

Väčšina kúpeľnových štúdií ponúka vypracovanie 3D počítačového návrhu v cene budúcej realizácie, ak vaša kúpeľňa nie je príliš zložitá a vyberáte zo štandardne dostupných výrobkov. Nie vždy je táto služba na počkanie. Niekedy necháte v štúdiu rozmery kúpeľne a návrh dostanete do emailovej schránky, alebo si dohodnete termín, kedy prídete osobne k hotovému návrhu.

Takýto 3D návrh je skvelá vec, uvidíte v ňom pôsobenie jednotlivých prvkov v priestore, rôzne detaily a prípadné nedostatky, ktoré sa v tejto fáze dajú jednoducho a rýchlo zmeniť a napraviť. Napríklad zistíte, že medzi stenou a vybraným umývadlom by vznikla ťažko využiteľná nika, a tak môžete siahnuť po umývadle s lepšie vyhovujúcimi rozmermi.

Alebo budete chcieť farebnú zmenu v porovnaní s prvým zámerom. Ak narazíte na šikovného návrhára, stane sa takéto sedenie hotovým obojstranným  brainstormingom, v ktorom vyriešite všetky pre a proti tak, aby ste mohli byť s kúpeľňou dlhodobo spokojní.

kupelne aquatek

4. Kladačský plán

V nadväznosti na návrh sa vypracuje i realizačný kladačský plán vami vybraných obkladov a dlažby. Dobre si ho pozrite v počítači aj so všetkými prvkami, ktoré tam budú. Ako to na vás pôsobí? Ešte stále je čas na výmenu vybranej dlažby alebo iba jej rozmerov. Niekedy stačí nechať klásť jednotlivé kusy od inej steny či ich  vycentrovať podľa pomyselnej osi kúpeľne alebo umývadlovej zostavy.

Zvlášť pozorní buďte pri obkladoch tvaru dlhého obdĺžnika. Klásť sa dajú na výšku i na šírku, čo zmení optické vyznenie miestnosti. Skôr než sa rozhodnete, nechajte oba prípady na seba cez obrazovku pôsobiť.

5. Riešenie na kľúč a na jednom mieste

Keď sa prerába kúpeľňa, vyžaduje to zvyčajne koordináciu viacerých odborných majstrov, od elektrikára cez inštalatéra až po kladača a v prípade plynového ohrevu vody aj plynára.

Pokiaľ si práce organizujete vo vlastnej réžii a majstrov zháňate jednotlivo, stačí, že na poslednú chvíľu odriekne jeden z nich a vy môžete s rozbitou kúpeľnou stráviť aj niekoľko týždňov. Oplatí sa uprednostniť zohratý tím. Ak takýto ponúka kúpeľňové štúdio, je veľký predpoklad, že práce pôjdu hladko a načas.

Hotová kúpeľňa si vyžaduje i vhodnú údržbu. Viete, ako na to?


V kúpeľňovom štúdiu, napríklad i v bratislavskom Obchodnom centre Styla, môžete natrafiť i na skvelú kusovú zľavu, ktorá sa vôbec nedostane na internet. A ak potrebujete niečo špeciálne, môžete si na mieste zalistovať v exkluzívnych katalógoch a objednať, čo potrebujete.