Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
5 postelí pre najsladšie sny v Bratislave

5 postelí pre najsladšie sny v Bratislave

Kožená, látková, alebo z ekokože? Z masívu, alebo laminovanej drevotriesky? Ak sa neviete rozhodnúť, máme pre vás päť tipov na skvelú posteľ, dostupnú v Galérii bývania STYLA.

Premýšľate nad novou posteľou do spálne? To, čo ponúka dnešný trh, je viac ako nadštandardná ponuka. Vybrať si z takej širokej ponuky je takmer nadľudský výkon. Pozrite si náš výber piatich postelí, v ktorých by sme neváhali preleňošiť celý deň.

Spite kráľovsky vysoko

Spomínate po príchode z dovolenky na tie nádherné veľké a vysoké hotelové postele? Už nemusíte snívať. Zariaďte si aj vy svoju spálňu kráľovsky vysokou posteľou Zuzkacíťte sa aj doma ako v luxusnom hoteli.

kralovska postel

Podľa výšky matraca sa môže vaša posteľ nachádzať vo výške 55 až 70 centimetrov nad zemou. Okrem toho vám vyššia posteľ prinesie aj ďalšie výhody v podobe štedrého úložného priestoru.

Posteľ Zuzka má veľmi esteticky pôsobiace latkové čelo, na ktoré sa dajú pripevniť nočné stolíky. Napriek tomu, že ide o posteľ z laminovanej drevotriesky, vyznačuje sa mimoriadnou pevnosťou vďaka 38 milimetrov hrubému materiálu.

Údržba: pravidelné čistenie laminátovej drevotriesky robte navlhčenou handričkou, prípadne jemným saponátom. Po čistení povrch dôkladne osušte a v žiadnom prípade nepoužívajte leštiace pomôcky so štruktúrou.

Trendy dizajnová posteľ za dostupnú cenu

Ak hľadáte cenovo dostupnú, ale dizajnovú posteľ, máme pre vás tip. Štýlová posteľ Argos premení vašu spálňu na trendy a modernú miestnosť. Posteľ obsahuje lamelové rošty a povrchová úprava je hnedá ekokoža. Posteľ s rozmermi 180×200 cm zaručí pohodlný spánok aj pre dvoch rozťahujúcich sa dospelých ľudí.

temponabytok postel

Údržba: použitá ekokoža je v porovnaní s kožou lacnejšia, ale pri správnej starostlivosti vám vydrží dlhé roky. Dávajte pozor, aby ste posteľ nevystavovali príliš vysokým teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. Ekokožu ošetrujte iba jemne navlhčenou handričkou alebo zriedeným mydlom.

Chcete jedinečný kúsok? Vyberte si posteľ z masívu

Elegantná a mimoriadne kvalitná je  celomasívna posteľ Corny. Na výber máte medzi dubovým a bukovým prevedením. Povrch môže byť lakovaný, alebo ošetrený zmesou oleja a vosku.

postel_masiv

Aby ste mali všetko perfektne zladené a upravené, nájdete u predajcu aj nočné stolíky či komody. Všetko pekne upracete do praktických úložných priestorov.

Údržba: olej s voskom je mimoriadne ekologická povrchová úprava a, rovnako ako lakovaný povrch, sa ošetruje suchou alebo mierne navlhčenou handričkou.

Luxusná posteľ typu boxspring vám zaručí pokojný spánok

Postele typu boxspring pochádzajú z USA. Špecifikom týchto postelí sú dva matrace uložené na sebe. Spodný matrac býva zvyčajne pružinový a čalúnený vo farbe postele. Vrchný matrac je klasický, kvalitný matrac na spanie.

Posteľ SUITE Deluxe od spoločnosti Hüstla je majstrovským dielom medzi boxspring posteľami. Kombináciu tvorí box, čalúnené čelo a matrac s poťahom. Výhodou tejto postele je aj to, že postele môžete od seba oddeliť a vzniknú vám dve samostatné lôžka.

boxspring

Údržba: látkovú posteľ pravidelne vysávajte a minimálne dvakrát za rok ju poriadne vytepujte. Ak si na to netrúfate, zverte veľké čistenie špecializovanej firme.

Biela kožená kráska do modernej spálne

Kožená posteľ Vicenza sa rýchlo stane dominantou každej spálne. Čelo postele je vyrobené z kvalitnej kože a posteľ kúpite s nadštandardným kovovým roštom. Telo postele tvorí masívny rám z kvalitného dreva s PVC poťahom.

kozena postel

Moderný dizajn poteší každého, kto má rád trochu extravagancie. K bielej sa výborne hodia tmavé obliečky, vďaka čomu vznikne efektný čierno-biely kontrast v minimalistickom štýle.

Údržba: kožená posteľ vyžaduje špeciálnu údržbu. Nikdy nepoužívajte univerzálne čistiace prostriedky, ktoré máte bežne v domácnosti. Na utieranie používajte špongiu a raz za týždeň povysávajte spoje, kam sa mohli dostať vlasy alebo časti pokožky. Na záver čistenia použite ochranný krém, ktorý zapracujte bavlnenou handričkou do kože.

Ak sa vám ktorákoľvek posteľ zapáčila, neváhajte sa zastaviť v Galérii bývania Styla v Bratislave, kde nájdete showroomy všetkých spomenutých predajcov. V našom nákupnom centre vám radi ukážeme dostupné vzorkovníky poťahov a poradíme s výberom tej správnej postele do vášho interiéru.

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov