Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
7 dôvodov, prečo mať doma detský nábytok od spoločnosti Meblik

7 dôvodov, prečo mať doma detský nábytok od spoločnosti Meblik

1) BEZPEČNÉ a CERTIFIKOVANÉ
Spoločnosť Meblik bola založená rodičmi malých špuntov, ktorí dbajú predovšetkým na bezpečnosť ich detí. Každý kus jej nábytku  bol preskúmaný z hľadiska bezpečnosti a zodpovedá prísnym normám, ktoré Európska únia stanovila pre výrobky pre deti. Väčšina jej nábytku má bezpečnostné certifikáty TÜV Rheinland Poľsko, čo znamená, že prešli dlhými a detailnými skúškami.

2) 3D TECHNOLÓGIA
V jej ponuke je takmer 50 kolekcií pre deti a mládež. Každá z nich je iná a vyznačuje sa unikátnym hlavným motívom. Spoločnosť Meblik vytvára rozprávkové kolekcie pre deti, ktoré objavujú svet všetkými zmyslami  ako aj realistické vzory, ktoré majú  za cieľ doplniť a vyzdobiť mládežnícky priestor.

3) DODÁVKA a MONTÁŽ
Rýchla dodacia lehota a bezproblémová montáž nábytku patria medzi TOP priority spoločnosti.

4) 5-ROČNÁ ZÁRUKA
Každodenné používanie nábytku deťmi vytvára obrovské  požiadavky. Musia byť nielen trvácne, ale aj bezpečné. Preto na výrobky montované naším profesionálnym tímom ponúkame až 5-ročnú záruku, ktorá sa vzťahuje na vady týkajúce sa materiálov a realizácie.

5) BEZPLATNÝ NÁVRH
Každý návrh pre deti je vytváraný s láskou a maximálnym dôrazom na ich detské potreby a ešte k tomu bezplatne.

6) NAJLEPŠÍ POMER CENA/KVALITA
Predtým ako vám bude nábytok doručený, musí prejsť komplikovaným procesom realizácie, na ktorom pracuje až 48 osôb. Pri výrobe nábytku sú využívané najmodernejšie technológie, najkvalitnejšie materiály a pokročilé stroje, ktoré sú obsluhované len kvalifikovaným a kompetentným personálom.

7) POĽSKÁ SPOLOČNOSŤ S HODNOTAMI
Spoločnosť Meblik dnes zamestnáva takmer 300 zamestnancov v krajine pôvodu a svoju značku sa snaží presadiť aj za hranicami. Od roku 2008 spolupracuje spoločnosť s poľskou humanitárnou organizáciou a nadáciami pre deti, podieľala sa na výstavbe studní v Južnom Sudáne ako aj  na vytváraní zábavných zón pre deti.