Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Ako na balkónový nábytok: 20 najkrajších inšpirácií z Instagramu

Ako na balkónový nábytok: 20 najkrajších inšpirácií z Instagramu

Plánujete zariadiť alebo zrekonštruovať balkón? Základom je vhodný balkónový nábytok. Ukážeme vám, ako sa popasovať so zariadením menšieho balkóna a aké sú najobľúbenejšie trendy.

Zariadenie menšieho priestoru si vyžaduje trošku plánovania. Keďže väčšina bytov na Slovensku disponuje menšími balkónmi, nie ste v tom sami. Našťastie sa aj na takej malej ploche dá skĺbiť pekný dizajn s kúskom prírody.

V súčasnosti je veľmi moderné zasklievanie balkónov, pretože takto vznikne v podstate ďalšia miestnosť v byte. Okrem toho na zasklený balkón môžete pokojne umiestniť aj kreslo alebo príjemnú kožušinku na sedenie. V prípade otvorených balkónov zase stavte na množstvo zelenekvalitný nábytok do exteriéru.

Čo sa týka trendov, odpoveď je jednoduchá. Balkón môžete mať akýkoľvek, aký sa vám páči. Súčasných štýlov je také veľké množstvo, že je len na vás, ktorý si vyberiete. Rovnako trendy sú pestrofarebné, ale aj moderné minimalistické balkóny. Ak ešte váhate, čo bude pre vás to „pravé orechové“, tu je zopár inšpirácií.

Využite horizontálny priestor

V prípade menšieho balkóna myslite na steny. Práve tu sa nachádza priestor, kde môžete mať vertikálnu záhradku s bylinkami alebo policu na knihy.

. – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – . [ côté terrasse ] . Bonjour ! Vous allez bien ? Ici dernière journée de boulot, avant un week-end qui fera du bien ! Au programme sûrement quelques travaux dans la salle de bain ✌? et vous quoi de prévu ? . Petite vue de la terrasse avec son ambiance jungle qu’on adore, comme j’ai beaucoup de question, les coussins d’assises ont été fait sur mesure, les coussins à motif sont des coussins d’intérieur que je ne laisse pas dehors, le tapis reste dehors car c’est fait pour l’extérieur et il vient de chez @floralux_dadizele et les 2 petites tables en béton viennent de chez @the_french_riviera83 Prévues aussi pour l’extérieur ?? . Passez une bonne journée ! À bientôt ? . – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – #terrasse #terrace #terracehouse #myexterior #exterior #exteriors #exteriordesign #exterieur #exteriordecor #exteriordetail #materrasse #houseexterior #salondejardin #palettes #palettebois #diy #diydecor #bohostyle #nordichome #scandinavianhome #mynordicroom #interior4all #interior4inspo #interior_delux #homeinspo #decoration #home #homedetails

A post shared by S T E P H A N E (@coconuts_deco) on

 

 

Kreslá alebo hojdacie siete?

Na oddych potrebujete príjemné a pohodlné sedenie. Na výber máte množstvo typov sedenia od pohoviek, stoličiek po kreslá z paliet. Zaujímavou alternatívou, ktorá šetrí priestor, sú závesné hojdacie vaky. Pohovka zaberie najmenej miesta, ak ju umiestnite pozdĺž bočných strán.

In love with this perfecr #balconydesign ?

A post shared by Pretty Home Interiors (@pretty_home_interiors) on

Okrúhly stolík na pohodlné obchádzanie

Pri výbere nábytku na balkón myslite na to, že nepotrebujete veľký stolík. Na notebook alebo pohár vína postačí aj malý okrúhly stôl. Ušetríte ešte viac miesta, ak si zadovážite stolík, ktorý sa namontuje na stenu a vyklápa sa len v prípade potreby.

•magic of flowers•?| Przedstawiam Wam dziś pelargonie w roli głównej! Magiczne pączki mają swoją rolę i całym swym urokiem wraz ze słonkiem w parze grają sceny radości na moim balkonie… Akt koloru codziennie radośnie rozbrzmiewa… Pięknem swym raduje mnie i moich gości zapraszając częściej na ten akt radości! . . ——— Dziś mój balkon to scena dla kwiatów! Pelargonie to moje ulubione kwiaty balkonowe! Są niezwykle odporne na wysokie temperatury (a mieszkamy na 3 piętrze) i na przesuszenia… Uwielbiam je za kolory i za to, ze nie są to wymagające kwiaty! Żeby piękno ich koloru jeszcze bardziej wydobyć co roku sadze je w drewniane skrzyneczki pomalowane na biało❤️ Zobaczcie jak pięknie odczarowały mój balkon! . . ——— #odczarujbalkon #pelargonia #balcony #balkon #balkonyview #balconyview #terrace #garden #smallbalcony #gardendesign #gardendecor #gatheredstyle #flowers #flowerpower #flowerlovers #floweroftheday #simplycity #outdoor #flowerbeauty #polishhome #polishblogger #instablogger #interior123 #interior4all #domoweinspiracje

A post shared by Asia Gronek ? (@asiagronek_mojdommojapasja) on

Palety ako základný prvok

Jedným z najobľúbenejších trendov v súčasnom nábytkárstve sú palety. Výhodou je ich cenová dostupnosť, ale aj variabilita. Ak máte trochu kreatívneho ducha a dve šikovné ruky, za pár hodín máte vkusné balkónové sedenie.

Zen. #itsthattimeoftheyear ?

A post shared by Hana Stankovic (@hana_stankovic) on

Minimalizmus na balkóne

Keď sa spojí funkčnosť a jednoduchosť, vznikne minimalizmus, ktorý k nám prišiel zo severských krajín. Moderný minimalistický dizajn ľahko docielite aj na balkóne. Vyberajte nábytok v jednoduchom štýle bez zbytočných dekorácií. Vhodné sú police v geometrických tvaroch, prípadne stolík v čistých líniách.

V móde sú aj pestré kontrasty

Pravým opakom minimalizmu sú balkóny plné farieb a roztomilých doplnkov. Žiarivé odtiene rozjasnia aj zamračený deň a vy budete mať po príchode na balkón vždy lepšiu náladu. Základom je pohodlné sedenie, množstvo vankúšov a farebných kvetov.

Nech už si zariadite balkón v akomkoľvek štýle, dodržte zopár zásad. Nábytok do menšieho priestoru by mal byť v klasických tvaroch, ktoré nebudú zaberať zbytočne veľa miesta. Okrem toho využite aj steny a zábradlie. Práve tu si nájdu miesto kvety, rastliny, ale aj lampáše a deky.

Inšpirovali sme vás? Ak máte chuť trošku prerobiť váš balkón, množstvo exteriérového nábytku a doplnkov na balkóny nájdete v Obchodnom centre  STYLA. Tešíme sa na vašu návštevu.