Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Ako vyzerá výroba nábytku na mieru? 5 tipov na bezchybnú objednávku

Ako vyzerá výroba nábytku na mieru? 5 tipov na bezchybnú objednávku

Patríte medzi tých ľudí, ktorí si nedokážu vybrať z bežnej ponuky nábytku dostupnej
v obchodoch? Túžite po jedinečných a autentických kúskoch, ktoré presne vystihnú váš vkus? Výroba nábytku na mieru je preto ideálnym riešením. Prečítajte si článok, ako správne pretlmočiť predstavy vášmu nábytkárovi. 

Referencie sú dôležité

Ak už máte za sebou štartovacie bývanie a zariaďujete si domov na desaťročia dopredu, nie je nič dôležitejšie, ako skúsený a šikovný majster. A v takomto prípade sú kvalitné referencie nad zlato. Zistite si o nábytkárovi, ktorého ste si vybrali, čo najviac. Internetové referencie sú užitočné, ideálne však je, keď vidíte jeho prácu naživo.

Nazrite do domácností, v ktorých môžete vidieť prácu majstra. Všímajte si detaily a to, ako nábytok dopĺňa celkový priestor. Nielen špecializovaní stolári, ale aj bežní výrobcovia dnes už dokážu vyrobiť kvalitný nábytok na mieru. Ak máte obmedzený rozpočet, ale stále chcete jedinečnosť, vyhľadajte si dostupné referencie aj o týchto výrobcoch.

Viete, čo chcete? Povedzte to!

Ak prídete za vybraným stolárom a poviete mu, že chcete nejakú peknú poličku do kuchyne, presne to vám aj vyrobí. Nejakú peknú poličku do kuchyne. Výhodou nábytku na mieru je jeho originálnosť a predpoklad, že presne viete, čo chcete. Buďte čo najviac špecifickí pri zadávaní objednávky.

Skúste nakresliť svoje predstavy. Kvalitný stolár alebo nábytkárske štúdio dokáže pracovať aj so skicami, ktoré vytvoríte sami. Najlepšie im však padnú návrhy od interiérového dizajnéra. Viacerí nábytkári úzko spolupracujú s dizajnérmi a naopak, dizajnéri majú obľúbených stolárov alebo štúdiá. Skúste so svojím projektom osloviť najmä takých.

Zavolajte majstra na prehliadku

Dobrého majstra spoznáte aj podľa toho, či má záujem o osobnú prehliadku priestoru,
do ktorého chcete umiestniť nábytok. Pri kvalitných nábytkárskych štúdiách by mala byť prehliadka samozrejmosťou. Zmerať, naplánovať a zmerať ešte raz. Každý priestor je špecifický a pri výrobe nábytku na mieru o to viac.

Materiál a druh dreva

Nad materiálom a druhom dreva zrejme rozmýšľate od začiatku. Možno dokonca máte konkrétnu predstavu. V istom momente sa však musíte rozhodnúť na 100 %. Konzultácie
s majstrom, prehliadky priestoru, množstvo svetla, charakter priestoru a vaše osobné preferencie, to všetko má vplyv na konečný výber.

V kvalitných predajniach a štúdiách vám ukážu množstvo vzoriek, ktoré vám môžu uľahčiť výber. Príďte sa pozrieť napríklad do OC STYLA, kde je podobných kvalitných predajní s nábytkom neúrekom. Stačí vojsť, v každej vám ochotne poradia.

Buďte pri montáži

Ak sa chcete niečomu priučiť a zároveň sledovať, ako nábytok oživuje a definuje váš priestor, zúčastnite sa finálnej montáže. Máte pocit, že budete skôr na obtiaž? Stačí, keď sa budete pozerať. Strávili ste svojím projektom dlhý čas, bola by škoda, keby ste jeho finalizáciu vynechali.

Nábytok na mieru je čarovný, podčiarkuje krásu dreva a originalitu priestoru. Doprajte si čas na rozmyslenie, vyberte vhodného dodávateľa a druh dreva. Výsledkom bude priestor vyplnený presne podľa vašich predstáv a verte nám, to stojí za to.