Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Balkónové sedenie: 4 tipy na tematické inšpirácie novej sezóny

Balkónové sedenie: 4 tipy na tematické inšpirácie novej sezóny

Sezóna balkónových seáns sa rozbieha. Privítajte ju so všetkým, čo ku krásnym slnečným dňom i dlhým večerom patrí. Ukážeme vám niekoľko tipov, ktoré váš balkón či terasu premenia na dokonalú oázu.

Slniečko už začína hriať, dni sa predlžujú a vás to stále viac ťahá na čerstvý vzduch? Posedenie na balkóne je ako stvorené na pomalé víkendové raňajky, pohodový obed alebo večernú romantiku pri pohári vína.

Pre mnohých to je detašovaná letná obývačka a jedáleň. Aby ste sa na svojom balkóne cítili ako ryba vo vode, pripravili sme pre vás tematické inšpirácie pre pohodové balkónové sedenie, ktoré vám spríjemní nadchádzajúcu sezónu.

Elegancia aj na balkóne

Ak sa vám páči elegancia a váš domov je synonymum pre noblesu, inak by to nemalo byť ani na vašom balkóne. Nebojte sa pri dekorovaní balkónového sedenia experimentovať aj s materiálmi.

View this post on Instagram

#architecture #architecturestudent #archieandrews #arc #architect #architecture_hunter #architecturedesign #architecturephotography #architecturedesign #architecturephotography #architecturedesign #archilife #architecturelovers #archilovers #archdaily #architecturelover #love #life #likelike #live #good #perfect #amazing #instagram #pinterest #instagood #instamood #nature #balcony #flowers #greenhouse #house #beatiful #perfect #architecture #architecturestudent #archieandrews #arc #architect #architecture_hunter #architecturedesign #architecturephotography #architecturedesign #architecturephotography #architecturedesign #archilife #architecturelovers #archilovers #archdaily #architecturelover #love #life #likelike #live #good #perfect #amazing #instagram #pinterest #instagood #instamood #nature #balcony #flowers #greenhouse #house #beatiful #perfect

A post shared by MimarEU_ (@architecteu_) on

Dajte šancu umelým kožušinám, prepracovaným detailom a originálnym doplnkom. Veľmi in sú kovové, dômyselné až chladno pôsobiace prvky v kontraste s prírodnými materiálmi. Takýto štýl je aktuálne veľmi trendy a inak tomu nebude ani v nadchádzajúcej sezóne.

Náš tip

Náš tip pre takto zariadený balkón je dvojkreslo Summer z predajne ASHARIA. Je veľmi rafinované a pristane hlavne väčším  balkónom.

kreslo-asharia

Ako pre princeznú

Ste romantická duša, milujete knihy plné lásky a aj v dospelosti si často staviate vzdušné zámky? Skúste si zariadiť balkón ako pre princeznú.

Každá princezná má rada pastelové odtiene modrej a ružovej. V žiadnej komnate nesmú chýbať mäkučké doplnky ako sú rôzne deky a vankúše. Spríjemnia vám balkónové sedenie aj vtedy, keď slniečko zájde.

Náš tip:

Každá dospelá princezná ocení mäkký vankúš s brmbolcami či teplú deku na zahriatie počas chladnejších večerov. Obe nájdete v predajni White Home.

vankus-a-deka

Pre milovníčku svetla

Sú vašou slabosťou rôzne svetielka a sviečky? Nebojte sa ich použitia na balkóne. Téma „tisíc a jedného svetielka“ je hitom sezóny!

View this post on Instagram

. يه سري نكات ريز ديگه هم هست كه يه اشاره سريعي بهشون ميكنيم كه بهتون كمك بشه راحت تر ايده تون رو اجرا كنيد. اگه مبلمان ميخوايد كار كنيد ولي تراستون خيلي بزرگ نيست از مبل هاي گوشه اي استفاده كنيد: ٠ •استفاده از يه تاب جمع جور خيلي عالي ميشه •مبلمان هاي فلزي بالكن رو خيلي شيك و كلاسيك ميكنند •اگه جا واسه گل و گياهاتون نداريد ميتونيد فضاي سبز رو به صورت ديواري كار كنيد •كف بالكن اگه كفپوش مناسب باشه ميتونه فضا رو خيلي باز تر و بزرگ تر بكنه و كفپوش چوبي حس گرماي خوبي به فضا ميده •اگه بالكنتون باريكه رو تنگه ميتونيد از نيمكت استفاده كنيد كه فضاي كمي رو اشغال ميكنه •نور رو اصللللللا فراموش نكنيد از چراغ هاي مناسب استفاده كنيد كه شب هم بتونيد از فضاي بالكن استفاده كنيد . و در اخر اينكه به اين بالكن بيچاره اهميت بديد اگه خوب بهش برسيد به موقع اش با حس خوبي كه بهتون ميده جبران ميكنه😉👩🏻‍💻 . #architecture #decoracioninteriores #decor #balconydecor #balconygarden #balcon #طراحي_منزل #طراحي_داخلي #دكوراسيون_داخلي #دكوراسيون_منزل #دكوراسيون #خانه_سبز #معماری #معماري_داخلي #بالكن #تراس #تراس_سبز #اهواز #iran #ahwaz_life #ahwaz #garden #goodvibes #breakfast #eveningmeal #familytimes #familygoals #chill #chillvibes #study

A post shared by معماری به زبان شيوا✨ (@shikas_architecture) on

Pri výbere svetielok si dajte pozor a používajte len tie, ktoré sú určené do exteriéru. V opačnom prípade sa vďaka vlhkosti rýchlo poškodia. Pri sviečkach je to oveľa jednoduchšie. Tie, ktoré sú určené na balkóny či do záhrad ľahšie odolávajú poveternostným podmienkam. Vďačia za to hrubšiemu knôtu. Použiť však môžete štýlové svietniky a žiaden vietor vás už neprekvapí.

Náš tip

Z našej ponuky sme pre vás vybrali vysoký chrómový lampáš s priehľadným sklom z predajne White House.

lampas

Oáza s kopou zelene

Vďaka bytovým dizajnérom sa do bytov dostáva stále viac zelene. Nezabúdajte ani na svoj balkón.

Ak milujete rastliny a kvety, vyjašiť sa s nimi môžete práve na balkóne. Možno milujte boho štýl a prírodu. Ak ste nespútaná a divoká duša, ktorá však len zhodou životných náhod prebýva v byte, vytvorte si svoju zelenú oázu na balkóne.

Uvidíte, že sa vám hneď bude o niečo ľahšie dýchať. Na balkóne si vytvoríte tak úžasné miesto pre rannú jógu, večernú meditáciu či balkónové posedenie s knihou.

Náš tip

Práve na takýto typ balkóna sa dokonale hodí závesné kreslo. My sme to pravé pre vás našli v predajni Tempo Kondela. Hodí sa do interiéru, no skvele vynikne aj na balkóne, terase či záhrade.

zavesne-kreslo

Veríme, že vás naše 4 tipy na tematické zariadenie balkónov inšpirovali. Privítajte aj vy slnečné dni vo veľkom štýle a vytvorte si z balkóna či terasy kráľovstvo presne podľa svojich predstáv.