Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Dizajn nad zlato, 1. časť: Kuchynský nábytok

Dizajn nad zlato, 1. časť: Kuchynský nábytok

Kuchyňa je miesto, kde sa varí, je a žije. Rodina sa v nej stretáva pri raňajkách, obede alebo večeri a debatuje o tých najdôležitejších udalostiach. Práve preto by sme kuchyňu mali zariadiť tak, aby sme sa v nej cítili príjemne. Dizajnový nábytok z Galérie bývania Styla vytvorí kuchyňu, ktorá myslí nielen na funkčnosť, ale aj na štýlový vzhľad.

Podľa najnovších trendov kuchyňa nemusí byť striktne oddelenou miestnosťou. Kuchyňa je často prepojená s obývačkou, čo je výhodou pri uponáhľanom spôsobe života. Kuchyňa viac nie je miestom, kde sa len varí. Vďaka dizajnovému nábytku z nej možno vytvoriť skvost, ktorým sa budeme môcť pýšiť pred každým hosťom.

Siahnite po prírodných materiáloch

Použitie prírodných materiálov v interiérovom dizajne je hitom posledných rokov. Drevo, kameň, kov alebo plast – vďaka týmto materiálom bude kuchyňa vyzerať ako vystrihnutá z časopisu. Kuchynská doska z masívneho dreva dodá kuchyni teplo, lesklá pracovná doska z prírodného kameňa zas punc luxusu.

Okrem klasickej dispozície kuchyne do tvaru L alebo U sú moderné takzvané ostrovčeky. Ostrovček vyzerá štýlovo a zároveň je funkčný a praktický. Môže spájať kuchyňu s obývačkou, slúžiť ako pracovná plocha alebo na ňom možno stolovať. Je skvelým riešením v menších interiéroch.

merito kuchyna

Vyberte si tie správne farby

Spravidla platí, že svetlejšie farby miestnosť opticky zväčšujú, teda je vhodné siahnuť po nich pri menších interiéroch. Vybrať si môžeme z teplých a studených odtieňov – záleží, k čomu viac prirodzene inklinujeme.

Klasikou je biela, no ak chceme nechať kuchyňu vyniknúť, môžeme siahnuť po výraznejších farbách, ktoré miestnosti dodajú originalitu. Nejde len o farby stien a podláh, ale aj o dizajnový nábytok a doplnky, ako sú misy na ovocie či sviečky.

Ak v kuchyni nie je dostatok denného svetla, je to príležitosť pre štýlové svietidlá. Najpraktickejšími svietidlami v kuchyni sú stropné svietidlá. Zaisťujú dostatok svetla bez toho, aby zavadzali v priestore. Okrem klasických bodových svietidiel v Galérii bývania Styla nájdete i výrazné, moderné svietidlá.

Praktickí pomocníci, ktorých nie je vidno

Kuchyňa musí byť v prvom rade funkčná, o tom niet pochýb. To však neznamená, že by všetky naše spotrebiče museli byť vyložené na pracovnej doske. Vďaka šikovným odkladacím priestorom budeme mať plne funkčnú kuchyňu bez toho, aby to prekážalo dizajnu.

ulozny priestor

Originálne doplnky ako čerešnička na torte

Doplnky dotvárajú celkový vzhľad kuchyne. Môžeme zvoliť drevenú podlahu, biele steny a bielu kuchynskú linku, a predsa pomocou správnych doplnkov vytvoríme štýlový a originálny dizajn.

Jedinečný štýl kuchyne doplnia originálne obrazy, štýlové kvetináče alebo vyložené kuchárske knihy. Hitom je tiež tabuľa, na ktorú možno kresliť kriedou. To si iste obľúbia i deti.

Kreativite sa medze nekladú, preto pri zariaďovaní kuchyne záleží predovšetkým na našich osobných preferenciách. V Galérii bývania Styla nájdete dizajnový nábytok, ktorý z kuchyne vytvorí miesto dýchajúce moderným dizajnom a originalitou.

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov