Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Dizajnové lustre do obývačky, ktoré vás dostanú

Dizajnové lustre do obývačky, ktoré vás dostanú

Potrebujete stropné osvetlenie do obývačky? Ak sa vám zdajú bodové led svetlá trochu nudné, poobzerajte sa po lustri. Poskytne dostatok svetla a zároveň sa stane ústredným a dizajnovým prvkom miestnosti.

Luster, na rozdiel od ostatných osvetlení v interiéri, musí plniť vždy dve funkcie – poskytovať dostatok svetla a byť vkusným doplnkom. V porovnaní so stolovými lampami a tienidlami musí osvetliť veľký priestor a súčasne by mal svojím vzhľadom podčiarknuť štýl obývacej izby.

Na výber máte moderné, romantické, industriálne aj minimalistické lustre. Vybrali sme pre vás päť exkluzívnych kúskov, ktoré spĺňajú funkčné aj dizajnové nároky.

Vhodný štýl a rozmery sú základom

Skôr, ako si vyberiete akýkoľvek luster, urobte si fotografiu vašej obývacej izby. Všímajte si farby a materiály. Prevládajú svetlé alebo tmavé farby? Pôsobí priestor moderne alebo romanticky?

Okrem takýchto dizajnových parametrov si premerajte aj veľkosť konferenčného stolíka a vzdialenosť podlahy od stropu. Popod luster budete aj prechádzať, nezabudnite počítať aj s vašou vlastnou výškou. Dlhý luster z brúseného skla nemusí potešiť vášho dvojmetrového manžela.

Štýlový luster do menších priestorov

Do menšej obývačky, prípadne do miestnosti s nižším stropom, sú nevhodné veľké lustre. Dobrou správou je, že mnohé lustre sa vyrábajú v dvoch prevedeniach; so závesným mechanizmom alebo sa upínajú priamo k stropu. Praktickou alternatívou je stropné osvetlenie vyrobené z kovu. Výborne zapadne do modernej obývačky a ľahko sa udržuje v čistote.

luster-do-obyvacky - maly priestor

Moderný luster v industriálnom štýle

Chcete mať minimum starostí s utieraním prachu, ale veľký luster, ktorý presvieti celú miestnosť? Potom si vyberte industriálny luster so skleneným tienidlom od White Home.

Kvalitu podčiarkujú použité materiály. Kovové komponenty sú z mosadze a luster disponuje nastaviteľnou reťazou. K takémuto lustru sa hodia klasické žiarovky, takzvané „edisonky“.

luster-do-obyvacej-izby

Romantický luster s tienidlom

Ak hľadáte osvetlenie, ktoré bude pôsobiť moderne ale romanticky, siahnite po svietidlách z predajne Profisvietidlá. Ich produkty v sebe spájajú nadčasový dizajn  s najvyššou kvalitou, ktorej dôkazom je aj nadštandardná päťročná záruka.

lustre-do-obyvacej-izby

lustre-do-obyvacky-trendy

Luster v štýle severského minimalizmu

Pre ľudí, ktorí hľadajú luster v neutrálnom štýle, je ako stvorený minimalizmus. Kovový luster Venezia Gold má jednoduchý tvar polgule a vyznačuje sa dizajnom bez zbytočných dekorácií. Príjemným oživením je zlatý vnútorný náter, vďaka ktorému vytvára žiarovka mimoriadne teplú a útulnú atmosféru.

Výhodou takéhoto lustra je jednoduchá údržba, čistenie a výmena žiarovky.

luster-do-obyvacky-trendy

dizajnove-lustre-styla

Šperk do obývačky – krištáľové lustre

Krištáľové lustre ani zďaleka nevyšli z módy. Dodnes sú symbolom nestarnúcej elegancie a luxusu. Hra svetla, ktorú dokážu predviesť len krištále, rozžiari miestnosť a priláka pohľady návštev.

Podmienkou kúpy je veľký priestor. Práve vo väčšom interiéri naplno vynikne ich krása, okrem toho počítajte s tým, že od spodnej časti lustra po zem by malo byť minimálne 220 centimetrov.

Starostlivosť o takýto luster je jednoznačne o niečo náročnejšia. Pravidelné čistenie menších komponentov sa robí prípravkom na sklo a bavlnenou handričkou. Luster sa musí utierať opatrne a pravidelne, aby si krištále zachovali svoju vlastnosť odrážať svetlo.

luster - kvapky

lustre-do-obyvacky-trend
Zaujal vás niektorý zo spomínaných lustrov? Príďte sa naň pozrieť aj osobne do sveta nábytku Styla v Bratislave, kde nájdete showroomy predajcov uvedených svietidiel. Len v predajni profisvietidla.sk nájdete vystavených viac ako 1800 svietidiel. Vyškolený personál vám ochotne poradí aj s ďalšími otázkami spojenými so správnym výberom osvetlenia do obývačky.