Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Doplňte nábytok na terasu týmito 5 kúskami a vytvorte si letnú idylu

Doplňte nábytok na terasu týmito 5 kúskami a vytvorte si letnú idylu

Tento rok prišlo leto skôr ako obyčajne. Ľudia žartujú, že jar vlastne ani nebola. Vďaka krásnemu počasiu sa pomaly sťahujeme na balkóny a terasy. Ako si spríjemniť svoje chvíle a čo vám na terase rozhodne nesmie chýbať?

Pre mnohých z vás je balkón či terasa počas letných mesiacov obývačka, jedáleň i pracovňa v jednom. Trávite tu toľko času, že je naozaj nevyhnutné, aby ste sa tu cítili dobre. Najlepšie je nájsť také riešenia, aby ste mali všetko poruke a nemuseli ustavične odbiehať dnu do bytu po nejaké drobnosti. Zamysleli sme sa za vás, čím doplniť svoju terasu.

Dostatok úložného priestoru

Skôr ako začnete dopĺňať všetky užitočné drobnosti, zamyslite sa nad svojím nábytkom na terase. Máte dostatočné množstvo úložného priestoru? Nechcete mať predsa neporiadok a dážď či vietor vedia tiež skomplikovať uskladnenie vecí. Na ťažšie a odolnejšie predmety môžete využiť klasické poličky. Či už ich navŕtate do steny, alebo využijete samostatné regály.

Pre menšie alebo počasiu menej odolné veci si môžete zadovážiť jeden zo záhradných boxov od spoločnosti Exterio. Mnohé sú veľmi praktické a viete si k nim dokúpiť doplnky ako poličky a sieťky.

Pomocníci na elektrinu

V prípade, že máte na balkóne elektrickú prípojku, viete si tu urobiť obdobné pohodlie ako v skutočnej obývačke. Umiestniť si sem malú chladničku nemusí byť na škodu. Vďaka nej budete mať prístup k chladeným nápojom či ovociu veľmi jednoduchý. Prečo si neuľahčiť život, keď môžete?

Ďalší skvelý tip na to, čo by vám z elektrických pomocníkov na terase nemalo chýbať, je predlžovačka. Teda v prípade, že vám elektrická prípojka na terase chýba. Veď bez elektriny sa dnes už nezaobíde žiaden moderný človek. Nikdy neviete, kedy sa vám vybije notebook, mobil, budete potrebovať pripojiť ďalšie osvetlenie alebo bude treba pripojiť elektrický odpudzovač hmyzu.

Funkčné a štýlové osvetlenie

Hoci v lete svieti slniečko dlho, vy sa radi zdržiavate vonku ešte dlhšie. Ak obľubujete čítanie alebo robíte iné činnosti, pri ktorých potrebujete dobre vidieť, je potrebné zvážiť osvetlenie. Práve terasa je miesto, kde okrem funkčného osvetlenia môžete umiestniť aj to dizajnové. Presne také externé svietidlá má v ponuke spoločnosť profisvietidla.sk.

Okrem elektrického môžete svoju terasu doplniť aj solárnym osvetlením. Nájdete ho u nás v Obchodnom centre STYLA v ponuke predajne Exterio. Je naozaj štýlové a vášmu večeru dodá tú správnu atmosféru.

Pozor na hmyz

Predstavte si tú idylu. Sedíte vonku, popíjate chladenú domácu limonádu, keď tu zrazu vám v nej niečo pláva. Prizriete sa bližšie a zistíte, že je to osa. Alebo iné: je mierne pod mrakom, začítali ste sa do napínavej knihy a tu zrazu sa ozve to typické „bzzz“. Invázii komárov sa nevyhnete, musíte jednoducho dnu do bytu.

Aby ste nezažívali takéto situácie, nezabudnite si zadovážiť prípravky proti hmyzu a komárom. Okrem klasických repelentov vám môžu pomôcť napríklad sviečky či vonné tyčinky. Popozerajte sa na internete, určite nájdete niekoľko tipov, ako si účinnú ochranu vyrobiť doma z dostupných surovín.

Doplnky, ktoré zahrejú na duši i tele

Doma v obývačke či v jedálni určite máte rôzne doplnky, ktoré vytvárajú atmosféru. Umiestnite ich aj na svoju terasu či balkón. Z tých praktických, ktoré okrem krásy prinesú do priestoru aj úžitok, sú číslo jedna vankúše a deky. Sú pohodlné, mäkučké a zahrejú.

Okrem nich môžete na svojej terase umiestniť rôzne svietniky a dekorácie. Vďaka nim si vyčaríte pocit domova i na terase. Veľa krásnych doplnkov nájdete v predajni Asharia.

Všetko toto a množstvo ďalšej inšpirácie nájdete u nás v Obchodnom centre STYLA. Tešíme sa na vás!