Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Malá spálňa? Vieme, ako ju zariadiť.

Malá spálňa? Vieme, ako ju zariadiť.

Ak by sme sa opýtali, aká je najobľúbenejšia miestnosť vo Vašom byte, Vaša odpoveď by bola…? Asi by väčšina z Vás automaticky odpovedala spálňa. Minimálne pracujúci, ktorí si po náročnom dni v práci potrebujú poriadne oddýchnuť. Pozrime sa na to však realisticky, nie vždy je riešenie miestností v byte praktické a tak sa potrebujeme zamyslieť nad tým, ako si byt zariadiť tak, aby sme sa v ňom cítili pohodlne a aby na nás nepôsobil zbytočne stiesnene. 

Malé byty vo filmoch navodzujú veľmi romantickú atmosféru. A práve takú môžete mať aj vy doma.

1 Veľkosť a umiestnenie postele

Väčšinou všetci dbáme na to, aby medzi stenou a posteľou zboku ostal aspoň minimálny priestor, aby sme sa pohodlne a bezpečne do postele dostali. Nikdy nie je veľmi príjemné, ak sa jeden z partnerov musí „prekotúľať“ cez toho druhého. V prípade miestností v tvare štvorca je toto riešenie tou najlepšou možnosťou. Ak je však Vaša spálňa úzka a dlhá, dodržiavanie čo i užšej štrbinky popri okrajoch postele netreba dodržiavať. V takomto prípade pokojne vyberte posteľ takú, aby sa Vám zmestila po celej šírke do miestnosti. Takto nebude problém, ako do postele vliezť, keďže máme len jedinú možnosť 🙂 Neriskujeme tak zaskenutie lýtka v úzkej štrbinke medzi stenou a posteľou, ktoré by mohlo byť minimálne bolestivé. Súčasťou postelí bývajú i nočné stolíky, avšak keď to nejde, tak to nejde.

2 Zväčšujme

V prípade malej spálne je veľmi dôležité zvoliť správny nábytok, jeho farbu i farbu stien. Asi Vás neprekvapí, že tou najlepšou varinatou je v mnohých prípadoch biela farba. Netvrdíme, že Vaša spálna má pripomínať nemocnicu, avšak biela opticky zväčší priestor. Preto je vhodné, ak minimálne farbu stien budete ladiť do tejto obľúbenej farby.

Ďalším, skvelým doplnkom je zrkadlo. Čím väčšie, tým lepšie. Zrkadlo nadnesie priestor a nestačíte sa čudovať, aký bude celkový výsledok. Miestnosť sa snažte udržať v svetlých farbách, čistú a úhľadnú.

3 Dostatok svetla

Áno, další dôležitý aspekt. Najlepšie prírodné, denné svetlo. Ak je riešenie miestosti trochu neštastné a nemáte k dispozícii veľké okná, treba investovať do osvetlenia.

4 Krúžok šikovných rúk

Vytvorte si v byte svoj kútik a začnite tvoriť. Na internete nájdete inšpirácie od výmyslu sveta. Postavte sa do Vašej spálne. Ak nevidíte priestor na zvyš na komody, zaexperimentujte s policami. Spálňu tak potiahnete do výšky a police môžete umiestniť kamkoľvek na stenu. Koniec koncov, „DYI“ je v súčasnosti veľmi trendy a možno sa tým začnete aj živiť 😉

Zdroj obrázkov: internet

Ešte štastie, že v STYLE nájdete tak široký výber nábytku a bytových doplnkov. Postele v rôznych veľkostiach, úsporný nábytok, dokonca Vám v špecializovaných predajniach poradia a vyrobia nábytok na mieru. Vizualizácie Vám pomôžu lepšie si predstaviť konečný výsledok a vy budete zaručene odchádzať spokojní.

V prípade, že už ste podobný problém vyriešili a zariadili ste si malý priestor presne podľa predstáv, podeľte sa s nami 🙂 Veľmi radi sa necháme inšpirovať.

 

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov