Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Málo miesta v obývačke? Rohová sedačka je sviežim riešením

Málo miesta v obývačke? Rohová sedačka je sviežim riešením

Maličké obývačky pôsobia útulne a roztomilo. Ako však vyťažiť maximum z menšieho priestoru? Rohová sedačka, nábytok na mieru či praktické doplnky vám pomôžu. Poradíme vám, ako zariadiť svoju obývačku vkusne, účelovo a pohodlne.

Mať obývačku menších rozmerov je super. Povysávané máte za pár minút, utretie prachu trvá chvíľku a všetci návštevníci sú si razom blízki. Otázka znie, ako z tohto priestoru vyťažiť čo najviac? Zariadenie menšej obývačky vyžaduje trošku šikovnosti a hlavne vôle pohrať sa s každým kúskom tak cenného priestoru.

Viac miesta vďaka rohovej sedačke

Jednou z odpovedí na menší priestor v obývačke môže byť rohová sedačka. Ak ju postavíte k stene, okrem vzácnych desiatok centimetrov získate aj dosť miesta na posedenie.

Doba, kedy sa do obývačky chodilo len za prítomnosti návštevy je dávno preč. Súčasné obývačky sú multifunkčné, no stále túžite po tom, aby sa u vás hostia cítili príjemne.

Veľmi dôležité je umiestnenie sedačky. Pred kúpou si dajte záležať na správnom vymeraní priestoru. Dôležité je myslieť hlavne na otváranie dverí, aj tých balkónových. Nezabúdajte ani na skrinky či rozmery konferenčného stolíka.

Rohova-sedacka-Beta

V našich novinkách sme milovníkom mäkkučkých divánov predstavili sedačku Dan Lux, no máme pre vás niekoľko ďalších tipov. Jedným je pohodlná žltá sedačka z predajne Beta, ktorú tiež nájdete u nás, v Style.

Ak táto farba nie je vaša šálka kávy, do pozornosti dávame minimalistickú a veľmi elegantne pôsobiacu sedačku modrej farby. Jej strohé línie pristanú vskutku každému priestoru. Ak sa vám zachce, môžete na ňu hodiť niekoľko vankúšov a razom pôsobí ako celkom nový kus nábytku.

Rohove-sedacky-Beta

Ak je váš priestor ešte menší, za pozornosť rozhodne stojí multifunkčná sedačka Corali z predajne Merito. Je dokonca určená na každodenné spanie, čím zaručuje vysoký komfort spánku pre vašich hostí.

Rohova-sedacka-Merito

Nábytok na mieru a ďalšie tipy pre využitie priestoru

Samozrejme, len rohovou sedačkou neušetríte priestor. Máte veľa ďalších možností. Čo tak napríklad nábytok na mieru? Práve vďaka nemu máte istotu, že využijete každý kúsok vašej obývačky. Je funkčný, úplne prispôsobený vašim potrebám a vkusu. To určite stojí za zváženie.

Ďalšou z alternatív môže byť aj to, že do obývačky zvolíte nábytok s úložným priestorom. Ideálne sú taburetky, komody, či konferenčné stolíky so zásuvkami. Takto budete mať hrejivú deku či prikrývku vždy poruke.

Môžete si vybrať nábytok, ktorý bude užší. Vďaka tomu síce nezískate veľa úložného priestoru, no v obývačke sa bude dať ľahšie hýbať. Je samozrejme na preferencii každého, aký prístup k tejto téme zvolí.

Veríme, že vás náš článok inšpiroval a už viete, ako si poradiť s nedostatkom miesta v obývačke. Prídite sa usadiť do pohodlných sedačiek od našich špecialistov. A nezabudnite, ak budete hľadať tú pravú sedačku pre vás, my v Style vám radi poradíme.