Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Moderné kúpeľne: inšpirujte sa galériou fotiek.

Moderné kúpeľne: inšpirujte sa galériou fotiek.

Na našom blogu sme si čo-to o nábytku a doplnkoch už napísali. Keďže Vás chceme ubezpečiť, že u nás nájdete naozaj všetko, aj dnes Vám prinášame inšpiráciu do Vašich kúpeľní. 

Kúpeľna je svojou životnosťou zariadenia podobná, ako napríklad kuchyňa. Jej obloženie či zariadenie nebudeme vymieňať každé dva roky. Je to dlhodobejšia záležitosť, ktorá si vyžaduje perfektnté premyslenie toho, v akom štýle sa všetko zariadenie bude  niesť.  Je to miestnosť, v ktorej svoj deň začíname, ale aj končíme (ak samozrejme nerátame spálňu). Preto zladiť všetko tak, aby plnila svoj účel, bola dostatočne funkčná a ešte k tomu aj štýlová a vkusná, býva dosť často veľmi náročné.

Ak máte dostatočne veľkú miestnosť na zariaďovanie, nemusí to byť až taký problém. Bez menších problémov viete vybrať dlažby, obloženie a sanitu tak, že Vám ešte stále ostane dostatok miesta. Ten potom môžete vyplniť skrinkami, úložnými priestormi a doplnkami tak, aby kúpeľňa v konečnom dôsledku nepôsobila príliš preplneno.

Čo však vtedy, ak je Vaša kúpeľna malá? 

Dôležité je dobre si rozmyslieť pred tým, ako začnete konať. Ak sa Vám zdá, že si neviete rady, pokojne sa môžete poradiť s odborníkom. V súčasnosti sú služby bytových architektov a dizajnérov čoraz viac vyhľadávanejšie.  Poradia Vám, ako priestor čo najlepšie usporiadať tak, aby plnil všetky želané vlastnosti – funkčnosť, praktickosť a štýlovosť.  Ak si však trúfate, pokojne nechajte zariaďovanie Vašej kúpeľne na vlastnú fantáziu. Alebo sa pokojne môžete nechať nami inšpirovať 😉

Vedeli ste, že všetky inšpirácie z tohto článku sa môžu stať skutočnosťou? Samozrejme! Všetky fotografie sú od našich predajcov. U nás v STYLE si preto môžete zariadiť svoje bývanie aj podľa priložených inšpirácií! Stači si len vybrať, čo sa Vám páči a navštíviť nás 🙂

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov