Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Moderný nábytok na mieru: najväčšie výhody, ktoré oceníte.

Moderný nábytok na mieru: najväčšie výhody, ktoré oceníte.

Tak ako trendy v oblasti módy, aj trendy v oblasti nábytku rapídnym tempom stúpajú a frekvencia obmieňania je naozaj rýchla. Žijeme v dobe, kedy nie je ničím výnimočným, že sériová výroba nábytku už nie je taká populárna a si radšej nechávame vyhotoviť nábytok na mieru. Prečo je to tak? Aké sú vlastne výhody nábytku na mieru?

1 Mám všetko tak, ako chcem ja

Azda najväčšia výhoda, ktorú nikomu netreba nejako špeciálne vysvetľovať. Svoj interiér si môžete zariadiť nábytkom presne tak, ako si želáte vy. Nemusíte sa prispôsobovať trendom z predajní. Jednoducho, ak sa Vám niečo páči, ale potrebovali by ste iné rozmery, necháte si to vyrobiť. S čím však v takomto prípade treba rátať je, že za túto službu si priplatíte. Čo však stojí za to je skutočnosť vysokej pravdepodobnosti, že Váš nábytok bude jedinečný a nenájdete ho u žiadnej kamarátky. Aj tu však treba dávať na predstavy o dokonalom nábytku na mieru mierny pozor. Nie všetko ide zrealizovať tak, ako by sme chceli. Nábytkár vie pracovať s rôznym priestorom, avšak nie všetok priestor (krivé steny, nerovná omietka, podkrovné izby) sa dokáže prispôsobiť.

2 Proporcie

Podľa veľkosti a vzhľadu interiéru môžete nábytkárovi tlmočiť svoju vlastnú predstavu. Na základe nej Vám on vie vysvetliť, či je Vaša predstava zhmotniteľná a uvedie Vás na pravú mieru. Spoločne tak dokážete urobiť kompromis, výsledkom čoho môže byť naozaj skvelý a jedinečný nábytok.

3 Využitie priestorov

Ďalšou veľkou výhodou je, že dokážete pracovať s priestorom, ktorý by bol v prípade hotových kusov nábytku nevyužiteľný a doslova by ste bojovali s priestorom. Ide hlavne o podkrovné priestory, kde práve tu je veľkou výhodou nábytok (skriňa) na mieru. V súčasnosti sú podkrovné domy či byty veľmi populárne, preto je dôležité použiť také riešenie, ktoré nebude priestor zmenšovať, a to dokonca ani opticky.

4 Výber materiálov

Chcete mať celý interiér v takých materiáloch, aby všetko k sebe ladilo, ale každá miestnosť v interiéri je iná? Práve tu nábytok na mieru ponúka veľký priestor pre Vašu fantáziu. Môžete si zvoliť materiál, aký len chcete. Farebne zladiť všetok nábytok, kovanie či čalúnenie v interiéri pomôžu špecialisti na slovo vzatí. Môžete si tak vybudovať domov po akom ste vždy túžili ?

Zaujal Vás niektorý kúsok z článku? Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme 🙂 Sledujte aj náš facebook pre každodennú inšpiráciu.

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov