Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Nová predajňa BELINI – moderný nábytok v škandinávskom štýle

Nová predajňa BELINI – moderný nábytok v škandinávskom štýle

Pod strechou STYLA pribudla nová predajňa – Belini. Firma pôsobí na trhu od roku 2012 a ponúka moderný, kvalitný a cenovo dostupný interiérový, ale aj exteriérový nábytok, ktorý je prevažne vo veľmi modernom škandinávskom štýle, avšak v ponuke nájdete aj rôzne nadčasové dizajnové kúsky.


Škandinávsky štýl
sa vyznačuje predovšetkým využitím rôznych prírodných materiálov. Inšpiráciu čerpá z okolitej prírody, ktorú majú severské krajiny naozaj nádhernú. Nádhernú, ale aj s typicky chladnými a sychravými zimami. Práve preto sa obyvatelia Škandinávie radi uchýlia do tepla a pohodlia svojich domovov a tomu prispôsobujú aj zariadenie svojich domácností. Vytvárajú si útulný a príjemný domov, použitím jednoduchého a kvalitného nábytku v kombinácii s rôznymi praktickými a zároveň hrejivými doplnkami.


Belini vám ponúka kvalitný nábytok, jednoduché línie, ľahko kombinovateľný tovar, prevažne s textilnými poťahmi v rôznych farbách v kombinácii s drevom alebo kovom. V  ponuke nájdete stolové súpravy, sedacie súpravy, modulovateľný nábytok, kreslá, svietidlá a rôzne doplnky, ktoré vám zútulnia vašu domácnosť.


Nájdete tu aj širokú ponuku exteriérového nábytku vyššej triedy. Vyberiete si z ponuky sedacích, stolových či rohových súprav, lehátok či doplnkov do vašej záhrady. Tento nábytok sa vyznačuje  odolnosťou voči vonkajším podmienkam, štýlovým dizajnom a mimoriadne nízkymi nárokmi na čistenie a údržbu, čím napĺňa požiadavky maximálne praktického produktu.


Doprajte si kvalitu za prijateľné ceny a vytvorte si krásny domov podľa vašich predstáv.