Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Nábytok z masívu pristane aj malým priestorom. Prezrite si tieto tipy

Nábytok z masívu pristane aj malým priestorom. Prezrite si tieto tipy

Aj vy ste podľahli trendu masívneho nábytku? Neviete si celkom dobre predstaviť, ako sa vám zmestí veľký jedálenský stôl do priemernej sídliskovej kuchyne? Nebojte sa, máme pre vás niekoľko užitočných tipov.

Masívny nábytok je v súčasnej dobe veľmi vyhľadávaný. Nečudo, veď pri takejto výrobe je zvyčajne každý kúsok originál. Dotyk skutočného dreva nenahradíte umelou drevotrieskou. Príjemný pocit je jedna strana mince. Na druhej strane priestor v domácnosti nenafúknete. Nebudete predsa búrať priečky či pristavovať ďalšie metre štvorcové. Ako skĺbiť vašu túžbu po masívnom nábytku s pôdorysom príbytku?

Masív jedálni pristane

V každom americkom rodinnom filme sa nájde aspoň jedna scéna za obrovským rodinným jedálenským stolom. Vidíte ju tak často, že je celkom prirodzené, že vám srdce až piští po krásnom, masívnom stole, za ktorým sa spoločne najete. Ako si poradiť, keď doma máte miesto sotva na barový pult?

Skúste svoje stoličky vymeniť za tie z masívu. Sú pevné, takmer nezničiteľné a zároveň príjemnou, aspoň optickou náhradou veľkého stola. Takéto stoličky sa hodia rovnako do domácností plných čistých línií i zložitejších tvarov.

Ak ani toto nie je pre vás, skúste to vyriešiť masívnou lavicou. Tá zaberie ešte menej miesta. Ak ju postavíte pozdĺž steny, zmestí sa naozaj do každého priestoru. Doplňte ju niekoľkými dekoračnými vankúšmi a príjemné rodinné posedenie je na svete.

Náš tip

Našim tipom je lavica z predajne Indigo decor. Môžete si vybrať hneď z niekoľkých typov.

nabytok-z-dreva-masivneho

Minimalistická obývačka

V prípade, že chcete masívny nábytok použiť vo svojej obývačke, majte na pamäti, že menej je niekedy viac. Vyberte si 2 či 3 kusy nábytku, ktoré vyniknú. Okrem sedacej súpravy skúste do priestoru dať napríklad komodu alebo knižnicu. Neprepĺňajte priestor na oko ťažkým nábytkom. Zvážte len pár dizajnových kúskov.

Náš tip

Vybrali sme pre inšpiráciu túto praktickú komodu so zásuvkami z palisandrového dreva. Ľahko pod ňou udržíte čistotu. Pochádza z dielne Asharia.

nabytok-z-masivu-komoda

Celok sa skladá z detailov

To pravé umenie sa skrýva v detailoch a v tom, ako sa s nimi viete pohrať doma. Poobzerajte sa po nedostatkoch a prerobte ich na pýchu vašej domácnosti. Ak máte napríklad nerovný výklenok, skúste do neho umiestniť masívne police. Policiam z masívu nerovnosť naozaj pristane.

Veríme, že sme vám ukázali cestu po akej sa vydať, ak chcete mať doma nábytok z masívu. Ak hľadáte ešte viac inšpirácie, príďte ju načerpať k nám, do sveta nábytku Styla.