Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Obývačka – srdce bytu

Obývačka – srdce bytu

Centrálnym priestorom bytu je obývačka. V obývačke trávime čas s rodinou, v súkromí sa venujeme svojím koníčkom, hrám s deťmi a prijímame  návštevy blízkych ľudí. Zariadenie obývačky musí spĺňať viacero funkcií, aby vyhovovalo požiadavkám obyvateľov a plnilo praktickú aj estetickú funkciu.

Hlavnou náplňou trávenia večerov v obývačke je sledovanie televízie. Často obývačke dominuje práve televízor, až na malé výnimky domácností, v ktorých sa televízna kultúra nepestuje. K televízoru patria aj elektronické zariadenia od setoboxov po prehrávače a reproduktory pre náročným milovníkov reprodukovanej hudby.

Výrobca Hülsta má nábytok navrhovaný so zreteľom na tieto požiadavky svojich zákazníkov a programy nábytkov od výrobcu Hülsta majú širokú škálu televíznych skriniek. Nájde si tu pre seba vhodný model náročnejší zákazník, ktorý ocení kvalitu materiálov. Skrinky sú s povrchami lakovanými alebo z dýhy a majú sofistikované riešenia. Zo širokého výberu si môžete vybrať v predajni Merito.

Skrinky určené pod televízor a na audiotechniku majú napríklad diely s plátnom, cez ktoré je možné diaľkovým ovládačom ovládať spotrebiče v skrinke. Takéto diely sú v skrinkách nábytku NEO, SCOPIA, VISION a ďalších. Samozrejmosťou sú zabudované prechodky rôznych typov na elektrické káble. Pri navrhovaní nábytku je možné si vybrať a zadať do výroby, na ktorom mieste v skrinke má byť prechodka, ako to zákazníkovi vyhovuje podľa miesta, kde ma zásuvky. Napríklad v programe FENA je v rámci nástennej zostavy stojan pod televízor vyriešený už priamo  s otvárateľnou skrinkou na setobox, opatrený prechodkou pre ľahkú inštaláciu káblov.

NEO

Televízor, umiestnený na stenu je možné zakomponovať do zostavy uchytený na stene s drevenou alebo lakovanou zástenou, ktorá môže byť opatrená reproduktormi po bokoch, alebo poličkami a podsvietením. Skrinky na audiotechniku a pod televízny prijímač sú súčasťou celých nábytkových programov a dajú  sa  vhodne zakomponovať alebo prepojiť s ostatným nábytkovým vybavením obývačky, ako sú knižnice, komody, vitríny a podobne. Obývačka tak pôsobí ako jednotný útulný celok a je veľmi praktická a elegantná. Skrinky a vitríny poskytujú množstvo úložného priestoru a dajú sa v nich umiestniť a ,,upratať“ veci, ktoré potrebujeme, ale nemusia byť stále na očiach.

V obývačkovom nábytku pre náročnejších zákazníkov sa kombinujú lakované a dýhované plochy aj s ďalšími materiálmi – keramika a kov. Vrchné topy komôd a nástenných skriniek pod televízor sú opatrené tenkou doskou z umelého kameňa v rôznych prevedeniach. Môžeme sa s tým stretnúť napríklad u nábytkov NAVIS, TETRIM, NEO. Ocenia to najmä zákazníci, ktorí majú rovnaký materiál aj na jedálenskom stole, konferenčnom stolíku, prípadne majú keramickú pracovnú dosku v kuchyni.

Nábytok TETRIM má zakomponované efektné kovové diely s podsvietením ako súčasť skriniek, komôd, vitrín. Sú zo striebristým alebo zlatistým povrchom a pridávajú nábytku ďalší rozmer.

TETRIM

Zaujímavosťou a aktuálnou novinkou v obývačkovom nábytku je väčšia farebnosť. Okrem tradičnej bielej, béžovej a sivej v matnom a lesklom laku v kombinácii s dýhoami dub prírodný alebo  jadrový orech, zaviedla Hülsta k 80-temu ýročiu svojho založenia novú farebnú edíciu. Najvariabilnejší nábytkový program NEO a FONIS je možné objednať si v lakoch farieb celej škály vzorkovníka NCS.

NEO

Na výber je 1950  farebných odtieňov v matnom alebo lesklom prevedení. Hülsta týmto opäť ako vždy zaviedla nové trendy v interiérovom nábytku a vniesla širokú paletu farebnosti do interiérov.

Naše obývačky už nemusia byť iba hnedé a šedo-biele, ale môžeme si priestor oživiť zelenou, otepliť bordovou, znežniť ružovou alebo ochladiť modrou. Obývačkový nábytok Hülsta je sektorový,

Je na vás, či si vyberiete iba jednu skrinku v akcentnej farbe, alebo si doprajete celú farebnú, alebo dokonca viacfarebnú zostavu do obývačky.

FENA