Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Oplatí sa kupovať komplet spálňu naraz? Toto vravia odborníci

Oplatí sa kupovať komplet spálňu naraz? Toto vravia odborníci

Premýšľate nad kúpou spálne? Zrejme ste teda aj vy stáli pred dilemou, či si spálňu zariadiť „na kompletku“ jednou zostavou, alebo či si ju vyskladáte z rôznych kusov nábytku. Po radu sme zašli k odborníkom zo spálňových štúdií. Prečítajte si, aké klady i zápory majú tieto dve varianty.

Pozitíva kompletných spálňových zostáv

Pri výbere spálne môže za dôležité považovať každý niečo iné. Vybrali sme preto najčastejšie zmieňované pozitíva, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe. V prospech spálňových zostáv hovoria jasne tieto argumenty:

Úspora času

V prípade, že sa rozhodnete pre komplet spálňu, ušetríte more času, ktoré by ste v opačnom prípade minuli na hľadanie jednotlivých kúskov. Tento benefit ocenia hlavne zaneprázdnení ľudia, ktorí nemajú chuť či čas venovať celý víkend nákupným výpravám.

Dokonalé zladenie

Zladiť kusy nábytku do spálne tak, aby vytvárali harmonickú súhru je niekedy hotová veda. Pre perfekcionistov je preto jednoduchším riešením siahnuť po zostave, ktorej jednotlivé prvky ladia do posledného detailu. Túto nežnú a čistú spálňovú zostavu nájdete v štúdiu Tempo Kondela.

spalna-komplet-tempo-kondela
Prehľadné rozmery

Pri výbere kompletnej spálňovej zostavy sú vám rozmery jednotlivých častí vopred známe. Takže posteľ, nočné stolíky, skriňu či komodu viete prispôsobiť rozmerom vašej spálne. Zároveň viete vopred preveriť detaily, akými je umiestnenie elektrických zásuviek či otváranie skriniek.

To zaručí, že keď vám nábytok príde, žiadny kus nezostane predodvermi vašej spálne a šnúra od lampy na nočnom stolíku nebude potrebovať predlžovačku. Takto krásne zariadenú komplet detskú spálňu nájdete aj v štúdiu Alva. Okrem vkusného nábytku sa môžete tešiť aj na milú a nápomocnú špecialistku, ktorá vám dá praktické rady.
spalna-komplet-alva

Ekonomickejšie riešenie

Niektorí si komplet zostavu spálne vyberú práve pre ich cenovú výhodnosť. V akciových ponukách viete nájsť posteľ, nočné stolíky, skriňu a komodu v cene luxusnejšej postele. Síce je to jednorazová vyššia investícia, no v konečnom dôsledku ušetríte.

Kompletná spálňa znie ako jasný favorit. No ako to je v praxi? Podľa odborníkov väčšina kupujúcich sa rozhoduje pre výber spálne zloženej z jednotlivých kúskov. Spýtali sme sa teda na pozitíva, ktoré sa ukrývajú za zostavením spálne z komponentov od rôznych výrobcov.

Pozitíva spálne vyskladanej z jednotlivých kúskov

Ako sme už naznačili, podľa špecialistov zo spálňových štúdií je jasným favoritom kombinovanie nábytku. Naozaj sú výhody také výrazné, že predčia pozitíva spálňových zostáv? Posúďte sami:

Iba tie kusy nábytku, ktoré využijete

Sú situácie, v ktorých kompletnú spálňovú zostavu nemáte ako využiť. V prípade, že máte šatník, skriňa vám je v spálni zbytočná. Tak isto sa môže stať, že posteľ chcete umiestniť do rohu miestnosti, a preto dva nočné stolíky nevyužijete.

Pokiaľ je to aj váš prípad, oplatí sa vám radšej spálňu vyskladať z jednotlivých kúskov. Siahnuť po dreve je vždy dobrý nápad. Pôsobí útulne a krásne sa dá doplniť rustikálnymi skrinkami a hebkými dekami. Konkrétne tieto kúsky na obrázku nájdete v štúdiu Alva.

komplet-spalna-alva

Na začiatok len to najnutnejšie

Zariaďovanie bývania je nákladná záležitosť. Aj preto majú nevyhnutné položky prioritu. Nábytok môžete nakúpiť od toho najnevyhnutnejšieho. Zvyčajne to býva posteľ a nočné stolíky, či posteľ a skriňa. Výberom decentnej zostavy nič nepokazíte, kedykoľvek ju môžete obmeniť výraznými doplnkami. Túto zostavu nájdete v štúdiu Wood Service.

Tip od dizajnovej poradkyne zo štúdia Wood Service: Ak zákazníci túžia po rovnakom dizajne či farbe spálňovej zostavy, no momentálne majú rozpočet len na jednu či dve položky, máme riešenie. K dispozícii je farebná paleta, z ktorej si môžu zákazníci dať vyrobiť nábytok v rovnakom štýle a prevedení aj dodatočne.

spalna-komplet-wood-service

Pohrajte sa s dizajnom

Niektorí ľudia majú cit pre ladenie farieb a štýlov. Zo zariaďovania spálne majú obrovskú radosť a hľadajú tie najlepšie kombinácie. Ich spálne sú premyslené do posledných detailov a zvyčajne s odvahou kombinujú originálne kúsky s tými tradičnými.

Nie ku každej posteli sa totiž vyrába spálňová zostava, všimnúť si to môžete aj v nábytkovom štúdiu Tempo Kondela, kde takto sviežo nakombinovali luxusné prevedenie spálne. Navyše, ochotný profi personál vám je vždy k dispozícii.
komplet-spalna-tempo-kondela

Či už sa rozhodnete pre nákup komplet spálňovej zostavy, alebo si ju zariadite po kúskoch, vo Svete nábytku Styla máte obe možnosti pod jednou strechou. Z ponuky našich spálňových špecialistov na sladké sny si určite vyberiete.