Top
Otvorené Pondelok až Sobota od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Relax pod hviezdami: záhradné hojdačky, siete či závesné kreslá

Relax pod hviezdami: záhradné hojdačky, siete či závesné kreslá

Chcete dopriať oddych svojmu telu aj duši? Posaďte sa do záhradnej hojdačky. Vráťte sa späť do detských čias, príjemne sa uvoľnite a rýchlo zabudnete na všetok stres či zhon.

Teplé letné večery lákajú von všetkých. Bez ohľadu na to, ako pekne a útulne máte zariadený interiér, na terase alebo záhrade vám bude oveľa lepšie. Pobyt na vzduchu pod hviezdami je ešte príjemnejší, ak si zadovážite na relaxovanie pohodlného parťáka v podobe záhradnej hojdačky, kresla, siete, prípadne látkového vaku.

Strom alebo vlastný závesný systém?

Záhradné siete, prípadne kreslá, zoženiete v zásade v dvoch prevedeniach – so závesným systémom alebo bez neho. Tie bez neho musíte upevniť priamo o strom, prípadne o drevenú stropnú konštrukciu terasy alebo altánku. Ak nemáte možnosť hojdacie kreslo alebo sieť zavesiť, siahnite po druhej alternatíve – hojdačkách  s vlastným systémom na zavesenie.

Konštrukcia môže byť z dreva alebo kovu. Každý materiál má svoje výhody a nevýhody. Konkrétne o správnej starostlivosti a výhodách kovového záhradného nábytku si môžete prečítať v našom článku.

Na terasu patrí závesné kreslo

Skvelým miestom na oddych po náročnom dni je nepochybne aj závesné kreslo. Môžete ho využívať celoročne, pretože sa zvyčajne zmestí aj do interiéru, prípadne do zimnej záhrady. Avšak počas letných večerov patrí von.

Závesné záhradné kreslá sa vyrábajú v rôznych veľkostiach. Väčšinou nájdete v obchodoch kreslá pre jednu osobu, ale dajú sa kúpiť aj väčšie modely, do ktorých sa bez problémov zmestíte aj s dvoma deťmi.

Luxusnejšie závesné kreslá z prírodného alebo umelého ratanu majú svoju vlastnú kovovú konštrukciu a zvyčajne sú vystlané pohodlnou podložkou a vankúšmi. Tvarovo pripomínajú vajíčko alebo menšie ležadlo. Jednoduchšie prevedenie predstavujú kreslá z látky a dreva, ktoré je potrebné zavesiť do inej konštrukcie alebo na strom.

Hojdacia sieť pod hviezdami

Hojdacie siete medzi dvoma palmami. Poznáte ich z tých neuveriteľne lákavých pohľadníc s bielou plážou a azúrovým morom. Rovnakú pohodu si ľahko vyčarujete aj u vás na záhrade.

Sieť môžete uviazať medzi dva stromy, prípadne si zadovážte sieť aj s rámom. Výhodou rámu je najmä to, že celú hojdačku ľahko premiestnite na iné miesto. Rámy sa vyrábajú z kvalitných materiálov a drevín, ktoré odolajú aj nepriaznivému počasiu. Náter nezabudnite z času na čas obnoviť.

hojdacia-siet-v-zahrade

Hojdacia sieť pod hviezdami

Zdajú sa vám hojdacie siete a kreslá priveľmi náročné na uskladnenie a priestor? V tom prípade máme pre vás dobrú správu. Existujú aj špeciálne látkové závesné vaky, ktoré jednoducho zložíte a zoberiete si so sebou aj na dovolenku, prípadne chalupu.

Látkový vak urobí radosť aj deťom. Bez problémov sa do neho zmestia aj dve a užijú si kopu zábavy. V prípade takýchto vakov si vyberajte len tie, ktoré majú kvalitné prevedenie a majú vodeodolnú povrchovú úpravu.

latkovy-hojdaci-vak-zavesny

Kompletnú ponuku kvalitného záhradného nábytku z ratanu i masívneho dreva nájdete vo Svete nábytku Styla v Bratislave. Odborníci na zariadenie exteriéru zo spoločností Drewmax, Exterio alebo Objecta vám radi poradia a pomôžu s výberom vhodnej hojdacej siete či kresla. V ponuke však nájdete aj elegantné záhradné lavičky či pohodlné sedacie súpravy na terasy.