Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Reprezentatívny aj praktický: ako vybrať konferenčný stolík do firmy?

Reprezentatívny aj praktický: ako vybrať konferenčný stolík do firmy?

Možno ste si doposiaľ ani neuvedomili, na koľkých miestach vo firme nájde konferenčný stolík svoje uplatnenie. Pozrieme sa spolu na to, kam všade sa nám takýto stolík hodí a ako vybrať ten správny.

Ak ste si doposiaľ mysleli, že konferenčný stolík patrí výhradne do obývačky, vyvedieme vás z omylu. Svoje uplatnenie nájde takmer v každej firme. Veď v práci väčšina z nás trávi veľkú časť zo svojich dní. Určite chcete, aby sa tu zamestnanci, kolegovia a aj návštevníci cítili príjemne. K tomu prispievajú aj všetky zóny, kde použijete konferenčný stolík. Pozrime sa teda na to, ktoré to sú.

Recepcia je vstupná brána do firmy

Recepcia je miesto prvého kontaktu. Na dennej báze sem prichádzajú návštevy a zamestnanci. Práve tu si vytvárajú prvý dojem z firmy a jej kultúry. Okrem príjemnej recepcie s usmiatou recepčnou je veľmi dôležité vytvoriť tu priestor na pohodlné čakanie. Umiestnite sem pohodlné sedenie a konferenčný stolík.

Stolík umiestnený v tomto priestore by mal dokonale ladiť so zvyšným zariadením. Je veľmi dôležité, aby nerušil a viac podporil pocit harmónie okolia. Má skôr okrasnú funkciu. Obyčajne na ňom býva položená denná tlač alebo propagačné materiály o spoločnosti. Nie je teda potrebné, aby mal zásuvky či poličky. Vyberajte skôr taký, ktorý má čisté línie a neutrálny dizajn.

Zaujímavý výber stolíkov nájdete v predajni Objekta. Na recepciu sme pre vás vybrali stolík Elsa T. Je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach, má čisté línie bez zbytočných a komplikovaných tvarov.

Konferenčný stolík v zasadačke?

Možno sa teraz čudujete, ako môže byť konferenčný stolík použitý v zasadačke? Nemáme na mysli klasickú veľkú zasadačku pre 20 a viac ľudí, kde sedíte ako v škole. V mnohých spoločnostiach nájde svoje uplatnenie malý salónik. Ide o privátne miesto, kde sa môžete stretávať pri šálke dobrej kávy s obchodnými partnermi či zamestnancami. Takýto priestor pôsobí menej formálne ako klasická zasadačka.

Privátny salónik je teda niečo ako oficiálna obývačka vo firme. Nájdete tu priestor pre maximálne 8 ľudí. Práve tu môžete použiť zaujímavejšie a okázalejšie kúsky nábytku. Je tu priestor ukázať dobrý vkus. Stolík tu neslúži len na odkladanie novín či položenie kávy, počas stretnutí sa na ňom aj píše a prezentuje.

Do tohto priestoru sme pre vás vybrali MATRIX – Coffee z predajne Asharia. Disponuje odkladacím priestorom a dizajnovo je veľmi zaujímavý. Spojenie dreva a kovových nožičiek pôsobí, akoby išlo o produkt vyrobený na zákazku.

Oddychová zóna na načerpanie nových síl

V súčasnej dobe je veľmi trendy vytvárať pre svojich zamestnancov rôzne oddychové zóny. Nové štúdie dokazujú, že tieto priestory prispievajú k lepšej výkonnosti a pocitu šťastia v práci. Ak ešte takúto zónu nemáte, rozhodne stojí za zváženie.

V takejto zóne je veľmi vhodné umiestniť zopár vecí na rozptýlenie počas pracovnej doby. Nájdete tu rôzne hry, šípky, herné konzoly, knihy a časopisy. Veľmi zaujímavé je umiestniť sem namiesto klasických sedačiek sedacie vaky a taburetky. Je to pohodlné a zmena spôsobu sedenia nakopne v práci.

Ako zaujímavosť sme pre vás našli stolík zo zbierky Natural Living z predajne Indigo Decor z voňavého dreva a s jednoduchými geometrickými tvarmi.

Konferenčný stolík vo firme má hneď niekoľko miest, kam ho môžete umiestniť. Už viete, že správny spôsob výberu záleží od vášho vkusu, priestoru a rozhodne aj od spôsobu použitia v jednotlivých miestnostiach. V Style máme vyše 60 predajní. Príďte nás navštíviť a nájdite si ten svoj!