Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Samoobslužné sklady v Bratislave, dostupné 24/7

Samoobslužné sklady v Bratislave, dostupné 24/7

Úložného priestoru nikdy nie je dosť! Stalo sa vám už, že ste sa presťahovali a nemali ste kam odložiť sezónne veci či športové náčinie? Alebo máte firmu a potrebujete uložiť a archivovať staré dokumenty? Deťom ste kúpili bicykle, no do pivnice v paneláku sa už nezmestia? Riešenie je jednoduché. Samoobslužné sklady Pink Box!

Tzv. selfstorage získavajú čoraz viac na popularite už aj u nás. Samoobslužné sklady sú využívané nielen bežnými zákazníkmi pre uskladnenie osobných vecí, ale aj firmami, ktoré popri kancelárskych priestoroch nedisponujú skladmi. Vďaka rôznemu výberu veľkostí skladov, sa môžte rozhodnúť pre ten variant, ktorý vám sadne najviac.

Zabezpečenie na úrovni a praktický prístup

K Pink Box skladom sa dostanete pohodlne autom – veci si tak pohodlne vyložíte rovno z kufra do skladu. A čo bezpečnosť? Pink Box sa nachádza v monitorovaných priestoroch. Areál je oplotený a je možné sa do neho dostať len s čipom. Nestane sa tak, že sa okolo skladov pohybujú osoby, ktoré tam nemajú nič uskladnené. Ďalšou výhodou je umiestnenie selfstorage skladov – sú v zastrešených priestoroch, na pevnom a suchom podklade. Jednotlivé sklady sú navyše odvetrávané a chránené protipožiarnou signalizáciou. Dá da tak povedať, že vaše veci budú naozaj dobre uložené a chránené.

Samoobslužné sklady v 3 veľkostiach a dostupnosť 24/7

Sklady PinkBox sú na výber v troch rôznych veľkostiach. V najmenších jednoducho uskladníte všetko od sezónnych a vianočných dekorácií až po bicykle či pneumatiky. Stredné a väčšie sklady sú vhodné pre čokoľvek väčšie, čo sa nezmestí do garáže či pivnice. Najväčší sklad má rozmery až 2,89×2,25×2,3m. Podrobné informácie o veľkostiach skladov a možnostiach využitia nájdete na pinkbox.sk

Samoobslužné sklady sú pre vás prístupné nonstop – kedykoľvek prídete, svoje veci pohodlne naložíte a vyložíte bez komplikovaného prechádzania cez vrátnice v obmedzenej otváracej dobe. K skladom sa dostanete pohodlne priamo v rámci areálu STYLA – vstup B.