Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Skrine na mieru pristanú atypickým priestorom. Viete, ako si vybrať?

Skrine na mieru pristanú atypickým priestorom. Viete, ako si vybrať?

Ak hľadáte úložné priestory do atypických miestností, vstavané skrine na mieru sú tým správnym riešením. Predstavíme si rôzne možnosti a definujeme, do akých priestorov sú určené.

Poznáte to, úložných priestorov nie je nikdy dosť. Rodina sa postupne rozrastá a vy potrebujete uskladniť množstvo sezónneho oblečenia. Je fajn mať kde skryť vysávač, golfové palice alebo pokojne aj práčku.

Ak využijete atypické priestory vo vašom dome či byte, odľahčíte priestor od nabytočného nábytku. Získate tak viac priestoru pre seba a svoje hobby či voľnočasové aktivity. Doprajte si veľkorysý stôl na kreslenie či priestor na jógu.

Riešenie pre vaše podkrovie

Podkrovie je jedna z najkrajších častí domu. Podkrovné byty majú veľké čaro, kvôli ktorému sú vyhľadávané. Ich zariadenie, pre ich atypický tvar, môže byť výzva. Ak nechcete premeniť svoj príbytok na zbierku nízkych skriniek, skúste si dať navrhnúť vstavanú skriňu na mieru.

Vďaka takémuto riešeniu efektívne využijete priestor v celej jeho výške a šírke. Získate tak veľa odkladacích možností a zároveň odľahčíte svoj príbytok o veľa neefektívnych políc. Nemusíte viac vymeriavať a špekulovať nad tým, aká skriňa sa vám do podkrovia zmestí.

Jedným z odborníkov, ktorých nájdete u nás v Style je predajňa Hilkovič. Už 23 rokov šíria do sveta myšlienku, že veci by sa mali prispôsobiť ľuďom a nie naopak.

Priestor pod schodami

Vstavané skrine na mieru sú ako stvorené do priestorov pod schodami. Takýto priestor je priveľmi členitý na to, aby ste ho vedeli plnohodnotne využiť. Poľahky tak získate pohľadný a plne funkčný odkladací priestor. Zbohom, kopy neporiadku pod schodami!

View this post on Instagram

Tag 9 | #iicstoragespace für die #instagraminteriorchallenge von @kitschcanmakeyourich und neben der Küche mein aaaabsolutes Lieblingsmotiv 🖤 Unsere Treppe. Stauraumwunder in traumhaftem Design. Gemeinsam mit Schreiner und Glaser optimal ausgearbeitet! Die Treppe beherbergt Garderobe, mein Fotoequipment und Schuhschrank. Ohne diese Treppe wüssten wir wirklich nicht wohin mit unserem Krempel. Es erschreckt mich immernoch, dass da einfach quasi fast mein komplettes Equipment reinpasst, was vor dem Umzug noch im Studio war (das habe ich aufgrund des langen Fahrtweges aufgegeben). Die Spot- und Wandbeleuchtung gibt ihr übriges dazu. Kurzum: ich lieb das Ding! 🖤 #stairs #einbauschrank #storagespace #storage #concrete #betonliebe #betoncire #treppe #interior #minimalism #whiteliving #scandinaviandesign

A post shared by Vicky Hellmann (@vickyhellmann) on

Vysoké stropy, čo s nimi?

Bývanie v byte alebo v dome s vysokými stopmi je veľmi príjemné. Priestor sa pocitovo zdá o niekoľko metrov štvorcových väčší ako skutočne je. Vďaka väčším oknám sú takéto priestory obyčajne svetlejšie, čo pôsobí pozitívne na ľudskú psychiku.

Zložitejšia téma nastáva pri zariaďovaní. Nízke, klasické skrine tu pôsobia trošku komicky. Aj tu je rovnaké riešenie, skrine na mieru. Do úložných priestorov umiestnených vysoko môžete umiestniť sezónne predmety, ako napríklad vianočné ozdoby, lyže, korčule či stany a spacáky.

S takouto výzvou si učite poriadia v predajni Merito. Zabezpečia vám odbornú montáž a vysokú kvalitu: spolupracujú totiž s rôznymi certifikovanými značkami.

Jeden priestor, veľa možností

Pokiaľ ide o prevedenie, máte pri výbere vstavaných skríň veľa možností. Môžete si zvoliť medzi otvorenými a tými s dvierkami. V prípade dvierok, môžu byť posuvné alebo otváracie. Páčia sa vám viac tie s madlami alebo bezmadlový systém? Možno dvierka nie sú nič pre vás. Máte možnosť zvoliť si skrine so šuplíkmi.

Možností máte naozaj nespočetne veľa. Stačí popustiť uzdu fantázii a nebáť sa skúšať. Ak vám chýba dávka predstavivosti, môžete skúsiť šikovný konfigurátor u predajcu Moja skriňa. Ich showroom nájdete tiež u nás v Style.

Za pozornosť stoja aj predajne Kočiš alebo Indeco, ktorých šikovní zamestnanci určite nájdu riešenie pre vás a váš atypický priestor.