Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
STYLA TIP TÝŽDŇA – jedálenský servis Rose & Tulipani od Platerié

STYLA TIP TÝŽDŇA – jedálenský servis Rose & Tulipani od Platerié

Rozžiarte váš prestretý stôl s kolekciou NADOR! Kolekcia je vyrobená z kvalitnej kameniny a ako stvorená pre milovníkov farebného stolovania.

Táto úžasná kolekcia od talianskej značky Rose & Tulipani ponúka širokú paletu tanierov, hrnčekov, šálok ako i rôznych doplnkov ako sú etažéry, stojan na servítky, podnosy. Jedálenskú, kávovú či čajovú súpravu si môžete doplniť s papierovými servítkami s motívmi práve tejto kolekcie.

Jedálenská súprava pre 6 osôb má každý tanier s iným farebným motívom, kde dezertný tanier ladí s plytkým a tieto taniere sú doplnené jednofarebnou miskou na polievku. Ak by tej farebnosti bolo pre vás priveľa, je možné si vybrať taniere len s jedným farebným motívom. Jej cena pre 6 osôb (18 ks) je 130,20€.

Medzi čajovými šálkami si môžete vybrať medzi klasickými a veľkými raňajkovými šálkami. Každému podľa chuti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ak ste milovníci farieb a odporcovia nudného stolovania, tak si môžete byť istí, že kolekcia Nador je stvorená práve pre vás.