Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
TEMPO KONDELA – už 28 rokov na slovenskom trhu

TEMPO KONDELA – už 28 rokov na slovenskom trhu

Spoločnosť TEMPO KONDELA s. r. o. sa zaoberá predajom nábytku na našom trhu už celých 28 rokov.

Vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa dovtedy venovali súčasní majitelia a to už od roku 1992. Od tejto doby sa spoločnosť venuje obchodnej činnosti, ktorá sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov a pracuje v nej spolu 235 zamestnancov.

Spoločnosť prevádzkuje 21 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou TEMPO KONDELA NÁBYTOK. Okrem toho zásobuje jej sortimentom v rámci veľkoobchodu niekoľko stoviek partnerských predajní nábytku v Slovenskej a Českej republike, Maďarsku a Rumunsku, čím sa radí medzi popredné spoločnosti na slovenskom nábytkárskom trhu.

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažmentu kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007.

Zavedenie systému manažmentu kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality jej tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorí využívajú služby spoločnosti, je základom prosperity TEMPO KONDELA, s. r. o..

Na základe najmodernejších technológií a trendov v danej oblasti obchodu vybudovala spoločnosť pre jej zákazníkov E-shop.

V ponuke spoločnosti nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, jedálenských zostáv, obývacích stien, kuchýň a stoličiek. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži a látke, je veľký záujem o multifunkčné pohovky, ktoré sú zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny.