Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Terasa, ktorú si zamilujete: Aký záhradný nábytok máte na výber?

Terasa, ktorú si zamilujete: Aký záhradný nábytok máte na výber?

Terasa je skvelým miestom oddychu a očisty duše. Ak z nej máte výhľad na hory či peknú prírodu, určite na ňu nedáte dopustiť. Útočisko relaxu však ľahko vytvoríte aj na svojom balkóne, a to najmä prostredníctvom kvalitného záhradného nábytku. Viete, ako si z pestrej ponuky nábytku vybrať?

Na to, aby ste svoju terasu milovali a chceli v nej tráviť veľa času, musíte sa v nej cítiť príjemne. Okrem nábytku, ktorý vás nesklame ani pri silnejšom vetre či letnej búrke, si terasu ľahko skrášlite ťahavými kvetinami, stromčekmi a romantickým osvetlením.

V tomto článku sa bližšie pozrieme na to, aké máte možnosti pri výbere záhradného nábytku. Mal by byť nielen kvalitný a odolný, ale aj pohodlný. Inak vás každý pohyb pri sedení bude len stresovať.

Kam s ním?

Prvou otázkou, od ktorej závisí výber vášho nábytku, je to, či ho chcete umiestniť do exteriéru (nekrytej terasy) alebo do pergoly s prístreškom. Výrobcovia väčšinou uvádzajú, kam sa nábytok hodí.

Tie menej odolné materiály sú totiž vhodnejšie do krytých plôch. Naopak, hlinikové alebo ratanové sedenia možno umiestniť bez obmedzenia kamkoľvek, keďže dobre odolávajú vonkajším vplyvom.

Kvalitný umelý ratan je čoraz rozšírenejší

Nábytok z umelého ratanu je skvelou voľbou, keďže dobre zvláda rôzne „nálady“ počasia. Medzi jeho výhody patrí, že sa ľahko udržiava, je stálofarebný a má nízku hmotnosť. Jeho konštrukcia býva zväčša hliníková, čo mu zabezpečuje pevnosť a odolnosť. Buďte obozretní pri nízkych cenách tohto typu sedenia, pretože nie všetky ratanové úplety sú rovnako kvalitné.

Štýlové hliníkové sedenie zlaďte s farebnými doplnkami

Komu nevadí na dotyk (aj pohľad) chladné sedenie, môže si zvoliť trendový hliníkový nábytok. Je cenovo dostupný, odolný a nenáročný na údržbu. Väčšinou ho nájdeme v tmavších farbách, ale s farebnými doplnkami, ako napríklad kyticou kvetov uprostred stola, ním zaujmete nejedného hosťa.

Tradičné, ale náročné drevo

Drevený nábytok je klasikou, ktorá len tak ľahko z pultov predajní nevymizne. Je štýlový, odolný, ale nie je natoľko bezúdržbový ako ratan a hliník. Ak chcete zachovať pekný vzhľad dreva a predĺžiť jeho životnosť, musíte sa oň starať špeciálnymi prípravkami. Najkvalitnejšie drevo pochádza z exotických krajín (teak, eukalyptus, agát,…).

Komfort pri sedení je dôležitý

Reálne vzhľad nábytku uvidíte jedine pri osobnej návšteve obchodu. Najpodstatnejšie je, aby ste si sedenie vyskúšali, či vám vyhovuje alebo nie. V obchodnom centre STYLA máme niekoľko exkluzívnych predajcov záhradného nábytku, ako Drewmax či Exterio, ktorí vám pri výbere ochotne poradia.

Môžete sa ich spýtať na otázky, ktoré by ste si pri internetovom nákupe museli zodpovedať sami. Ako napríklad to, či je možnosť dokúpiť si rovnaké modely aj o nejaký čas neskôr. Môže sa vám ľahko stať, že zistíte, že počet stoličiek vám jednoducho nestačí.

Ak Vás nadchol niektorý z priložených obrázkov a rozhodli ste sa, že jednoznačne musíte také vlastniť aj vy, pozrite si zoznam obchodov a kompletnú ponuku záhradného nábytku tu a navštívte nás 😉

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov