Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Toaletný stolík snov: 5 tipov na dekorácie

Toaletný stolík snov: 5 tipov na dekorácie

Vy ste kráľovnou: flakóny s omamnými vôňami, šperkovnica plná pokladov, celé palety rúžov, tieňov a púdrov. Svojej popularite sa toaletné stolíky tešia už niekoľko stoviek rokov. Ba čo viac, v súčasnej dobe prežívajú veľký návrat. Pozreli sme sa na to, ako môžete ten svoj zaujímavo dekorovať.

História toaletných stolíkov sa začala písať už v 17. storočí. Slúžili dámam z vyššej spoločnosti na skrášlenie. Celé hodiny pri ňom vedela stráviť Mária Terézia či Madam de Pompadour.

Trend upraveného zovňajška pretrval dodnes a s ním prežili aj toaletné stolíky. Našťastie na to, aby ste si jeden dopriali, už nemusíte bývať na zámku. Zámok si vďaka tomuto kúsku nábytku môžete vytvoriť u seba doma. Nemáte naň miesto?

Toto minimalistické zlatíčko veľa miesta nezaberie. Je v ňom dosť miesta na šperkovnicu či všetku obľúbenú kozmetiku. Flakóny s parfémami môžete umiestniť pod vyklápacie zrkadlo či na pravú stranu stolíka.

toaletny-stolik-styla

Toaletný stolík je malým kráľovstvom pre všetky, ktoré milujú krásu a dizajn. Internet je plný veľmi inšpiratívnych typov dekorácií. My sme vybrali tie najzaujímavejšie.

Nech sa páči, posaďte sa

Nezabudnite na taburetku, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou toaletného stolíka. Skúste tento kúsok nábytku poňať nielen ako účelový, ale i dizajnový a dekoračný. Ak nájdete takú, ktorá sa bude hodiť k interiéru a zároveň z neho príjemne vystupovať, máte vyhraté. Prečo voliť všednosť, keď taburetka môže byť dekoráciou? Ak šetríte miesto, vyskúšajte pohodlný puf.

View this post on Instagram

The chicest little setup ❤️

A post shared by The Style Luxe & Videos (@thestyleluxe) on

toaletny-stolik-styla-puf

toaletne-stoliky-dekoracia-styla

Inšpiratívna príroda

Samotná príroda vie byť veľmi inšpiratívna aj pri dekorovaní toaletného stolíka. Skúste použiť dekorácie z dreva alebo rôzne kamienky. Aj tu platí, že okrem úsmevu je najkrajším doplnkom ženy kvet. Skúste si nejaký naaranžovať aj na váš stolík. Je jedno, či to budú kvety v kvetináči alebo rezané vo váze. Pekným riešením môžu byť aj umelé kvety. Vydržia dlho a mnohé sú na nerozoznanie od tých živých.

toaletny-stolik-dekoracie

Sezónnosť nielen v obliekaní

Tak, ako prispôsobujete svoj šatník jednotlivým ročným obdobiam, skúste to aj s dekoráciami na toaletnom stolíku. V lete vás môžu inšpirovať dovolenky, more a pláže. Na jar zasa jarné kvety a v zime môže byť váš stolík ozdobený vločkami a snehuliakmi. Pekne viete využiť sviatky. Môžete si na stolíku urobiť malé Vianoce, Veľkú noc alebo pokojne aj Halloween.

Buď svetlo

Veľmi efektne na toaletnom stolíku pôsobia rôzne svetielka a svetelné reťaze. Dodávajú mu punc elegancie a výnimočnosti. Vďaka odrazu v zrkadle, ich nepotrebujete veľa a pekný výsledok je zaručený. Okrem nich skúste na stolík umiestniť sviečku. Na trhu je množstvo všakovakých svietnikov. Stačí si len vybrať.

toaletne-stoliky-dekoracie

Aby boli blízki stále pri vás

Ako podnadpis napovedá, posledným našim tipom na dekoráciu na toaletný stolík sú fotorámiky. Umiestnite si do nich fotografie svojich blízkych. Fotorámik s fotkou nielen vyzerá dobre, ale má aj emočnú hodnotu. Nuž a to my ženy, citlivé bytosti, máme veľmi rady.

fotoramik

Fotorámik môžete využiť aj na rôzne motivačné a vtipné citáty. Stačí si len nájsť ten svoj.