Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Vyberáte detský nábytok? 6 tipov na rozprávkovú detskú izbu

Vyberáte detský nábytok? 6 tipov na rozprávkovú detskú izbu

Nechcete kupovať nový nábytok vždy, keď príde do kín nový hrdina z dielne Disney? Zvoľte jednoduchý a univerzálny štýl, ktorý sa dá ľahko dotvárať a meniť. Ukážeme vám, ako na to.

Na nábytok do detskej izby sa kladú vysoké nároky. Musí byť bezpečný, kvalitný, ale aj ľahko umývateľný. Okrem toho by mal byť podľa vkusu vášho dieťaťa. S väčšími deťmi sa radšej porozprávajte o ich predstavách. V prípade menších drobcov je výber na vás, rodičoch.

Zvyčajne sa deťom páčia izby, ktoré sú farebné, plné skrýš, prípadne sú zladené podľa obľúbených hrdinov. Bohužiaľ, preferencie detí sa menia ako aprílové počasie. Riešením je kúpiť univerzálny nábytok a následne ho dotvárať. Takáto izba bude rozprávková aj nadčasová.

1. Princezné potrebujú posteľ s nebesami

To, o čom sníva takmer každé malé dievčatko, ľahko premeníte na skutočnosť. Umiestnite nad posteľ baldachýn, pridajte zopár vankúšov a postieľku ako z rozprávky máte hotovú. Okrem toho baldachýn vytvorí v izbe skrýšu, kde sa bude dieťa cítiť príjemne a bezpečne.

Po čase, keď vaša princezná vyrastie, baldachýn ľahko odstránite a obliečky zmeníte. Je to jednoduchšie, ako sa snažiť predať ružovú posteľ v tvare hradu na bazáre.

2. Loď pre malého piráta

Námorníci potrebujú lode, majáky aj siete. Ako to všetko dostať do detskej izby spolu s nábytkom? Postačia vám biele police a kúsok látky.

Ako na to? Namaľujte na stenu maják, prípadne použite tapetu a na jednotlivé poschodia majáka namontujte police. Takýto maják nezaberie žiadne miesto a má praktické využitie.

Čo sa týka postele, rozhodne neinvestujte do drevorezbárskeho diela v podobe lode. Dá sa to aj jednoduchšie. Vhodná je poschodová posteľ. Na jednom poschodí dieťa spí a druhé slúži na hranie a lezenie. Práve na to horné môžete zavesiť sieť alebo pirátsku vlajku.

3. Priestor pre superhrdinu

Máte doma malého Batmana alebo Spider-Mana? Ani takto ladená detská izba nemusí byť gýčová. Skúste pohľadať jednoduchý detský nábytok v podobných farbách ako je odev superhrdinu. Nehľadajte dokonalosť. Postačí, ak budú ladiť dvierka alebo úchytky.

Domáci majstri, ktorí sa chcú trošku predviesť,môžu natrieť nábytok vlastnoručne.

View this post on Instagram

Someone got picked up by his best buddy and they’re riding their bikes outside like little superheroes 😍👬🚲😎 #toocute • I just love the area here, the surroundings, friendly people – lots of little people, the woods, little ponds and animals 💕🦉🌲🐿🌳🦔 • • So now I enjoy the silence while it lasts – the little Miss is napping and the husband out 🙆🏽‍♀️💕🤗 _________________________________ #interiorinspo #kidsinteriors #kidsroomdecor #batmanroom #monochrome #blackandwhiteinterior #teepeelove #tipi #scandinavianstyle #scandinavianhome #mynordicroom #nordichome #kidsdecor #interiorforkids #kidsroomdetails #homedetails #childrensroom #homeinspo #roomforhappiness #boyswillbeboys #boysroom #solebich #germaninteriorbloggers #ikeadeutschland

A post shared by D AN I CA (@about_the_home) on

 

4. Domček pre bábiky z knižnice

Domčeky pre bábiky sú neodmysliteľnou súčasťou mnohých dievčenských izbičiek. Postavíte ho z obyčajných políc, prípadne knižnice, ktorá je bežným kusom detského nábytku. Keď už domček deti omrzí, bude z neho perfektná polica na knihy.

View this post on Instagram

🌈 And just like that the rain /thunderstorms are gone and the suns coming back! Rainbows are everywhere at the moment – bedding/cushions /toys etc. Do you love them? Or have you had enough? Here’s the pastel rainbow house I did a while back. X . . . . . . . . . . . . . _________________ #dollhouse #dollshouse #imaginativeplay #pastelnursery #pastelnurserydecor #pastelrainbow #nurseryinspo #dollhouseuk #diydollhouse #letthembelittle #moderndollhouse #moderndollshouse #girlsroomdecor #make_more_magic #makingmemoriesforever #rainbownursery #rainbowdecor #heirloomtoys #moderndollhousereno #modernminiatures #interismo #nurseryinspo #creativeplay #believeinmagic #childrenseemagic #dollhousedecor #dollhouseaccessories #adventuresofchildren #modernnursery #theartofchildhood

A post shared by OLIVE ROSE | Charlotte (@oliveroseuk) on

5. Šoférujem, šoféruješ, šoférujeme

Deti, ktoré sa radi hrajú s volantmi, autíčkami alebo s čímkoľvek, čo sa dá krútiť, poteší tento jednoduchý nápad. Namontujte na posteľ alebo skrinku obyčajný volant, pridajte malú stoličku a detská fantázia sa už postará o zvyšok.

 

6. Univerzálne rady pre každú izbu

Nech už miluje vaše dieťa čokoľvek od dinosaurov až po formule, pri zariaďovaní detskej izby dodržte tieto štyri princípy:

  • Investujte do kvalitného nábytku.
  • Vyhýbajte sa už vopred polepeným a tematickým kúskom.
  • Vyberajte zariadenie v neutrálnych farbách.
  • Nábytok dotvárajte jednoduchými riešeniami, ktoré sa ľahko demontujú.

Výhodou takto zariadenej izby je jej variabilita. Okrem toho riešenia, ktoré nie sú prvoplánové, podporujú detskú kreativitu a fantáziu. Zaujímavý a moderný detský nábytok nájdete aj u nás v Obchodnom centre Styla v Bratislave. Pripravených je sedem showroomov so všetkým, čo potrebuje detská izba.

Vytvorte im rozprávkové detstvo Ukážte mi špecialistov
na detské izby v OC STYLA!