Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Vyberáte manželskú posteľ? Inšpirujte sa súčasnými trendmi

Vyberáte manželskú posteľ? Inšpirujte sa súčasnými trendmi

Domov je miesto, kde sa chcete cítiť nadmieru dobre. Je preto úplne prirodzené, že si dávate záležať pri výbere jednotlivých kusov nábytku. To, ako inak, obzvlášť platí pri výbere postele, kde si okrem funkcie vyberáte aj dizajn. Aké sú súčasné trendy? Odpoveď vám prezradíme v našom článku.

Posteľ je jeden z najdôležitejších kusov nábytku u vás doma. Práve tu trávite niekoľko hodín denne, odpočívate a naberáte sily do ďalších dní. Už dávno nie je pravda, že manželská posteľ má byť len pohodlná. Aj ona podlieha rôznym trendom. V súčasnosti sa uprednostňuje, aby bola spálňa čím menej preplnená zbytočnosťami, takže v nej máme čoraz menej nábytku, tým viac posteľ vyniká. Preto jej výber z hľadiska estetiky rozhodne nepodceňujte.

Vysoké čelo postele

Trend vysokých čiel postelí nás neopúšťa už niekoľko sezón. Je to viac než pochopiteľné, nakoľko vysoké čelo ponúka celú plejádu výhod. Pôsobí masívne a útulne. Pri výbere takejto manželskej postele je treba zohľadniť dispozíciu spálne.

manželská posteľ - vysoké čelo

Hodí sa do veľkých priestorov, alebo tam, kde nie je veľa nábytku. Ak okrem spánku v posteli radi čítate alebo pozeráte filmy, vysoké čelo určite oceníte. Odteraz sa namiesto studenej steny môžete oprieť o pohodlné čelo. Okrem pohodlia vám čelo poskytne aj ochranu steny pred znečistením.

Farby, ktorých sa netreba báť

Posteľ určite nemusí byť klasickej hnedej alebo inej neutrálnej farby. Výrobcovia postelí to vedia, a preto sa stále častejšie stretnete so sýtymi farbami. Čo tak optimisticky žltá, upokojujúca zelená alebo vášnivá červená? Ak máte trošku odvahy a citu, buďte kreatívni. Vaša posteľ môže byť naozaj dizajnérskym kúskom.

farebna postel

Na vysokej nohe

Ďalší z trendov v zariaďovaní spální sú postele na nožičkách. Pod takou posteľou sa ľahko udržiava poriadok a vysávanie prachu je hračka. Okrem toho vám nožičky zabezpečia lepšiu cirkuláciu vzduchu, a tým vetranie matracov. A čo si budeme hovoriť, milý drevený detail ulahodí nejedným očiam.

postel na nozickach styla

Ako na vidieku

Rurálny, iným slovom vidiecky štýl je veľmi aktuálny. Vytvorte si doma kúsok vidieka alebo pocit, akoby ste boli na návšteve niekde u babičky. Že bývate v centre hlavného mesta? Nevadí! Veď kto kedy povedal, že spomienky na prázdniny z detstva si nemôžete priniesť aj sem?

vidiecka-postel-styla

Ak sa vám takýto štýl páči, pokojne porozmýšľajte nad veľkou kovovou posteľou ako zo začiatku minulého storočia. Pridáte niekoľko mäkučkých vankúšikov a svoj sen o vidieku máte splnený.

Minimalizmus a čisté línie

Veľmi aktuálny je minimalizmus. Ten sa začína vyskytovať nielen v obliekaní, no predovšetkým v zariadení domácností. Neprepĺňajte svoju spálňu zbytočnými kusmi nábytku.

Jednoduché čisté línie postele, nočný stolík a lampa. Môžete pridať pár detailov v podobe kvetov a poličky. Takýto priestor pôsobí vzdušne a to, že prach tu budete mať utretý za chvíľu, je len čerešnička na torte.

Z materiálov sú “in” rôzne tkaniny bez vzorov a štruktúr. Hrať prím s nimi bude drevo rôznych odtieňov. Ak sa vám tento štýl páči, zamerajte sa na prepracované detaily, ktoré ozvláštnia jednoduchý priestor.

minimalisticka manzelska postel styla
Manželskú posteľ si nekupujete na rok. Stane sa stálym miestom pre váš oddych, sny a relax. Vyberajte preto nielen s rozumom, ale aj so srdcom. V spálni zariadenej podľa vašich predstáv sa vám bude harmonicky zaspávať a nový deň budete vítať s úsmevom. S úsmevom vás privítame aj my, v našich spálňových štúdiách, v Obchodnom centre Styla.