Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Vybrali sme 5 slovenských predajní nábytku v bratislavskej STYLE

Vybrali sme 5 slovenských predajní nábytku v bratislavskej STYLE

Zariaďujete dom, byt alebo kanceláriu a radi by ste siahli po domácich produktoch? Potom vám odporúčame navštíviť Galériu bývania STYLA v Bratislave. Pod jednou strechou tu nájdete viacero predajní slovenských výrobcov nábytku. Piatich z nich vám predstavíme v tomto článku.

Design Club

História tejto firmy siaha do roku 1993. Zameriava sa na komplexné zariadenie interiérov. Zaujímavosťou je, že pokiaľ v ich predajni nábytku nenájdete to, čo ste hľadali, môžete prísť s vlastným návrhom. Nábytok vám radi vyrobia podľa vašich predstáv.

design club

DREVBYT

Spoločnosť je na našom trhu viac ako 25 rokov. Pracuje v nej už druhá generácia rodiny. Firma sa zameriava na výrobu a predaj nábytku – stoličiek, stolov, konferenčných stolov, postelí a komôd z dubového dreva. Pýši sa niekoľkými oceneniami z veľtrhov nábytku za originálne návrhy stoličiek.

drevbyt

FINES

Ďalší slovenský výrobca, ktorý je na trhu už 25 rokov. Vo svojej predajni v Bratislave ponúka sedacie súpravy, manželské postele, pohovky, kreslá, stolový a skriňový nábytok v rôznych prevedeniach. Firma má vlastné vývojové štúdio, v ktorom sa pretavujú aktuálne trendy do konkrétnych návrhov.

fines

Hilkovič

Náš najväčší slovenský výrobca vstavaných skríň plní želania zákazníkov už 23 rokov. Okrem skríň a šatníkov ponúka vo svojich predajniach aj postele a doplnkový nábytok. Na svoje produkty ponúka predĺženú, 10 – 15 ročnú záruku. Je držiteľom ocenenia Slovak Superbrands Award z roku 2015, 2016 a aj 2017.

hilkovic

Nábytok Kočiš

Aj táto slovenská spoločnosť sa pýši bohatou, 27-ročnou históriou. Špecializuje sa na výrobu nábytku na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo lisovanej fólie. Ponúka výrobu vešiakových stien, písacích stolov, kuchynských liniek, kancelárskeho, kúpeľňového a spálňového nábytku a vstavaných skríň. Všetko na mieru, podľa predstáv zákazníka. Od marca 2017 má Nábytok Kočiš svoju predajňu aj v Bratislave.

kocis

Napriek tomu, že Slovensko je pomerne malá krajina, kvalitných výrobcov nábytku tu nájdeme hneď viacero. Stačí si vybrať podľa svojich predstáv a prianí, navštíviť danú predajňu a dohodnúť sa na podrobnostiach.

Či ide o nábytok na mieru, dizajnové kúsky, alebo sa rozhodnete pre klasiku, v bratislavskej Galérii bývania STYLA nájdete to, čo hľadáte.

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov