Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zabudnite na Škandináviu, vitajte v Taliansku: luxus a nábytok na mieru

Zabudnite na Škandináviu, vitajte v Taliansku: luxus a nábytok na mieru

Taliansko je kolíska štýlu, luxusu a dizajnu. Niet sa čo čudovať, že práve odtiaľto pochádza veľa významných návrhárov. Či už ide o oblečenie, šperky, ale, samozrejme, aj interiérový a nábytkový dizajn, Taliansko vás jednoducho dostane.

Tak, ako sa odlišuje podnebie Talianska a Škandinávie, tak odlišný prístup k bývaniu majú obyvatelia týchto dvoch oblastí. V mnohom sú až tak rozdielni, až máme pocit, že sa navzájom vylučujú. Po čistých líniách, ktoré reprezentujú škandinávsky nábytok, sa o slovo hlásia zložitejšie vzory z Talianska. Pozrime sa teda na tému trošku podrobnejšie.

Škandinávia verzus Taliansko

Škandinávsky nábytok sa vyrába prevažne sériovo, v niekoľkotisícových nákladoch. Jednoducho tak, aby ste sa priveľmi netrápili, čo s čím zladiť. Vyznačuje sa čistými líniami a uhladeným minimalizmom.


Taliansky nábytok je celkom iný. Každý kúsok nábytku je zvyčajne unikátny. Často ide o dizajnérske počiny. Veľmi obľúbené je zdobenie s množstvom prepracovaných detailov. Nebráni sa ani okázalým farbám, ako sú zlatá či strieborná.

Viac než vítané sú výrazné krištáľové lustre, ktoré dodajú každému interiéru pocit luxusu a jedinečnosti. V mnohých domácnostiach zariadených týmto štýlom nájdete na stenách originálne tapety rôznych vzorov.

Pre dokonalý pocit prepychu je nábytok vyrábaný obyčajne na zákazky z tých najkvalitnejších materiálov, napríklad z masívneho dreva. Takmer nikdy nejde o sériovú výrobu, ale nábytok vyrobený presne na mieru, podľa požiadaviek klienta a proporcií interiéru. Práve takéto zariadenie vám vydrží roky. Ďalší bonus je, že pravdepodobnosť, že osem z desiatich vašich susedov bude mať identickú komodu sa blíži k nule.

Taliansko u vás doma – ako na to?

Zapáčil sa vám takýto štýl zariadenia? Radi by ste ho mali doma, ale nie ste si teraz istí, ako na to? Rozhodne nie je potrebné, aby ste všetko doterajšie zariadenie vyhodili.

Pre začiatok skúste vymeniť napríklad svoju sedačku v obývačke za kvalitnejšiu a vyrobenú na mieru. Presne také nájdete v predajni Saporini. Ide o sedacie súpravy navrhnuté a vyrábané na juhu Talianska.

So svojou viac ako tridsať rokov trvajúcou praxou a kvalitnými materiálmi je Saporini skutočne lídrom na trhu. Radi vám navrhnú tú vašu, vysnívanú sedačku.

Nábytok na mieru vám vyrobia napríklad aj v predajni Nábytok Kočis. Ponuka je naozaj bohatá: vysnívať si môžete kompletné obývačkové steny, komody, police… Predajcovia vám zariadenie navrhnú, vyrobia aj dovezú. Okrem samotného výberu sa nemusíte naozaj ničím zaťažovať.

Pre mnohých je posteľ najdôležitejším kusom nábytku. A kde sa rozmaznávať viac ako práve v spálni? Ak v kútiku duše túžite pri prekrásnej, luxusnej posteli na mieru, túto službu nájdete v Global Interio. Ponúkajú tu doplnky a interiérové zariadenie, ktoré vyhovuje aj najnáročnejším klientom. Ich diela dýchajú originalitou, exotikou a letom.

Ak je reč o Taliansku, nemôžeme zabudnúť ani na kuchyňu. Milujete chute Apeninského polostrova? V talianskej kuchyni sa vám bude vyvárať a vypekať najlepšie. Krásne kuchynské linky na mieru, vyrobené v tejto krajine, nájdete v predajni Studio IT.


Určite sa príďte pozrieť ku nám, do Sveta nábytku STYLA. Inšpirácie je tu viac než dosť.