Top
Otvorené Pondelok až Sobota od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Záhradné sedenie: 5 tipov na oázu vašich snov

Záhradné sedenie: 5 tipov na oázu vašich snov

Sezóna posedávania na balkóne či víkendových raňajok na záhrade je v plnom prúde. Možno si stále lámete hlavu nad tým, ako vytvoriť oázu snov u vás doma. Máme tu pre vás hneď niekoľko tipov.

Účel sedenia na balkóne alebo terase je primárne len jeden: vytvoriť príjemné prostredie na relax pri dobrom jedle, knihe alebo v spoločnosti rodiny a priateľov. Preto je dôležité, aby bolo umiestnené správne a vybraté so zreteľom na vaše individuálne požiadavky a vkus. Ako na to?

Leto v Provensálsku

Ak patríte k milovníkom oblasti Provensálska, pokojne sa ním inšpirujte aj pri výbere záhradného sedenia. Prečo sa obmedzovať posedením v altánku? Len si to predstavte: stôl z kvalitného dreva, stoličky v retro štýle a pred sebou dobroty domácej kuchyne. Namiesto slnečníkov vám budú nad hlavou šumieť listy a voňať dozrievajúce ovocie. Večer sa spev vtákov zmení na cvrlikanie cvrčkov.

zahradne-sedenie-stolova-suprava

Náš tip:

Naším tipom je elegantná súprava Glasgow z predajne Exterio. Je vyrobená z kvalitného agátového dreva. K dokonalému posedeniu vám bude chýbať už len pohár dobrého červeného vína.

Klasické a elegantné

V prípade, že vaša záhradka alebo terasa nedisponujú veľkým priestorom, môžete staviť na klasiku. Nič nepokazíte klasickým ratanovým posedením. Aktuálne trendy hlásajú minimalizmus. Obklopujte sa len vecami, ktoré naozaj potrebujete a využívate. To hrá do karát menším priestorom. Nemusíte mať veľa doplnkov a ľahko vykúzlite elegantný a funkčný priestor.

zahradne-sedenie-tmavohnede

Náš tip:

Vybrali sme pre vás kvalitný ratanový nábytok Morton, ktorý nájdete v predajni Tempo Kondela. Jeho zemitá, hnedá farba je elegantná a hodí sa na každú aj menšiu terasu alebo záhradu. Poskytne vám priestor pre príjemný oddych, ale aj pohodlné stolovanie.

Nech sa páči, ľahnite si

V letných mesiacoch sa váš biorytmus často spomalí. Je to obdobie dovoleniek, dlhých večerov a pohody. Horúce dni, slniečko páli a vám sa chce jediné: ľahnúť si do tieňa. Ak ste odvážni a klasický záhradný nábytok je pre vás nuda, skúste popremýšľať o inej alternatíve. Tou môže byť veľké, pohodlné ležadlo s množstvom nadýchaných vankúšov. Také, kam sa zmestí pokojne celá rodina.

zahradne-lezadlo

Náš tip:

Určite neprehliadnite pohodlné, moderné a priestranné ležadlo Bottle Open. Vďaka svojmu nevšednému dizajnu sa stane ústredným prvkom vašej záhrady. Nepotrebuje žiadne ďalšie doplnky na to, aby zaujalo každého vášho hosťa.

Veľa miesta pre veľkú rodinu

Ani v prípade, že máte veľkú rodinu, nemusíte nedeľný obed jesť vo vnútri. Na letné mesiace si zriaďte bohémsku jedáleň priamo na vašej záhrade. Postačí vám k tomu veľký stôl a dostatok stoličiek. Kto vie, vďaka príjemnému posedeniu sa obed možno pretiahne až do večere.

stolova-suprava-zahradna

Náš tip:

Veľká rodina si zaslúži kvalitný stôl. Musí predsa udržať všetky tie chutné dobroty. Stolová súprava Bristol Faro spája eleganciu, vysokú kvalitu a dostupnú cenu. Pre veľkú rodinu je ako stvorená!

Vôňa orientu

Orientálne a japonské záhrady sú inšpiráciou pre mnohých záhradných architektov. Ak patríte medzi obdivovateľov orientu, prineste si kúsok z neho aj na svoju záhradku alebo terasu. Veľké ratanové ležadlo vám vďaka svojej streche prinesie pohodu za každého počasia. Môžete ho umiestniť na veterný roh domu, ale i na priame slnko.

ratanove-lezadlo-hnede

Náš tip:

Ak vás orientálna téma zaujala, neprehliadnite ratanové ležadlo Pear v predajni Exterio. Je praktické svojou výškou, ale aj tým, že sa naň pohodlne zmestiatia dve osoby. Zažite tak príjemnú a nerušenú tisíc a jednu noc.

Veľa podnetnej inšpirácie nájdete u nás v Style. Len tu objavíte veľa originálnych štúdií na jednom mieste.