Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zariaďujete si nové bývanie? Dbajte na rôzne typy svietidiel

Zariaďujete si nové bývanie? Dbajte na rôzne typy svietidiel

Pomocou zaujímavých typov svietidiel dokážete vo svojom novom byte vytvoriť príjemné a pohodové prostredie. No viete, ako na to?

Pre každú miestnosť sú typické iné druhy osvetlenia. V spálni sa spí, v pracovni sa pracuje a v kuchyni varí. Aj keď je pravdou, že v dnešnej dobe otvorených priestorov to nemusí byť až také jednoznačné.

Zdroj: White Home

Všetci dobre vieme, že pokiaľ trávime čas v priestoroch, kde je nedostatok denného, ale aj umelého svetla, môže nás častejšie bolievať hlava, oči alebo môžeme mať jednoducho len zlú náladu. Pri osvetlení nie je dôležitá iba jeho intenzita, ale aj farba a, samozrejme, netreba podceniť ani jeho rozmiestnenie.

Teplejšie žlté odtiene svetla prispievajú k pozitívnejšej nálade a sú vhodné do izieb, kde pracujeme. So studenými tónmi pôsobí síce interiér chladnejšie, no napríklad v spálni sú viac než vítané. S týmto typom osvetlenia sa nám bude lepšie relaxovať a odpočívať.

Zdroj: White Home

Ako na osvetlenie jednotlivých miestností bytu

Pestrá obývacia izba

V obývačke vyniknú rôzne typy svietidiel. Tým najdôležitejším je centrálne osvetlenie. Pokojne môže ísť o zaujímavý výrazný luster. Ak ho doplníte vkusnou stojatou lampou, získate nielen dostatok svetla, ale aj trendový dizajn. Voľte radšej teplé biele farby žiaroviek so silnejším výkonom. Ak chcete docieliť optické zväčšenie obývacej izby, zabezpečia vám to práve bodové svetlá roztrúsené po strope.

Zdroj: White Home

Náročná kuchyňa

Osvetlenie v kuchyni by ste si mali dobre premyslieť. Spomedzi všetkých miestností interiéru je jeho príprava najnáročnejšia. Dôležité je, aby ste správne osvetlili pracovný priestor kuchyne. Nezabúdajte na to, že stropná lampa vám zďaleka nezabezpečí svetlú kuchyňu.

Vkusne a prakticky pôsobí LED pásik pod hornými skrinkami. Ďalším doplnkovým svetlom môže byť závesné svietidlo nad kuchynským ostrovčekom. Šikovný architekt vám možno poradí dizajnovú závesnú lampu, ktorá sa bude vynímať nad jedálenským stolom.

Pokojná spálňa

Keďže je spálňa miestom oddychu, vystačíte si aj so slabšími svietidlami. Ak v spálni často čítate, zaobstarajte si lampu na nočný stolík alebo ozdobte vrch postele LED pásom.

Rady architektov sú nad zlato

Ak máte v rukách prázdny byt, oplatí sa vám investovať do stretnutia s odborníkom, ktorý vám navrhne tie najlepšie dispozičné riešenia. Správne zladené osvetlenie vám dokáže priniesť do bytu oveľa viac, ako by ste si mysleli. V našich priestoroch Styly sa môžete poradiť s desiatkami architektov a vybrať si kombináciu svietidiel, z ktorých sa budete tešiť ešte aj o desiatky rokov.

Zastavte sa v našich predajniach profisvietidla.sk, Asharia, Merito, Indigo decor, Le Decor či White Home a vyberte si to svoje 🙂

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov