Top
Otvorené Pondelok až Sobota od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zmeňte retro nábytkom tuctový byt na originál

Zmeňte retro nábytkom tuctový byt na originál

Ak máte dosť uniformného, moderného nábytku s vysokým leskom a s jednoduchými líniami, je pre vás retro štýl ako stvorený. Čo je retro a ako ho citlivo zakomponovať do svojho bytu?

Určite ste už počuli staré známe, „retro je opäť v móde”. Hoci sa to vraví už niekoľko rokov, stále je to pravda. Retro, či už v obliekaní, zariadení bytu a dokonca hairstylingu je stále viac v kurze. Okrem samotného štýlu nám retro poskytuje možnosť vrátiť sa v spomienkach do detstva. Alebo ešte lepšie, do nášho detstva.

Čo je to retro?

Význam slova retro sa dá definovať ako štýl z minulých období. Originálov spred 50 rokov je už však málo, preto stále viac dizajnérov berie retro štýl ako východziu inšpiráciu, ktorú citlivo doplní súčasnými trendmi a funkcionalitami.

Je pre vás zavedenie retro štýlu výzvou? S trochou citu sa vám retro nábytok podarí začleniť do vašej domácnosti. Získate tak originálny interiér, ktorý vám vaši známi môžu len tíško závidieť.

Ako priniesť retro nábytok k sebe domov?

Možno patríte do skupiny ľudí, ktorým sa retro páči, no nie sú si istí ako na to. Určite nemusíte premeniť svoju obývačku na výstavnú skriňu harabúrd. Skúste sa v každej miestnosti zamerať na nosný kus nábytku, a ten vymeňte za retro.

Napríklad vo vašej spálni to môže byť posteľ.Veľká dvojposteľ s kovovým rámom v strede spálne môže pôsobiť naozaj šik.

retro postel

To pravé retro môžu predstavovať aj staršie dizajnérske kusy nábytku, ktoré prešli renováciou. Niektoré možno neboli nikdy používané. Mnohokrát ide o naozajstné skvosty vysokej kvality. Vďaka svojej autenticite vnesú k vám nezameniteľnú atmosféru. Áno, aj takéto kúsky nájdete u nás v Style.

retro-nabytok-styla

retro stôl

Detaily tvoria celok

Ak nechcete investovať do veľkých kusov nábytku, aj pre vás máme riešenie. Jednoducho zariadený interiér oživíte pomocou rafinovaných doplnkov. Môžete využiť rôzne lampy, nástenné hodiny alebo pokojne jedálenský servis či stojan na magazíny a noviny.

retro-nabytok-stylovy

retro-nabytok-styla-stojan

Prím s retrom učite hrajú moderné a minimalistické kusy nábytku. Pekná je kombinácia aj s tým industriálnym. Vďaka kontrastom medzi štýlmi jednotlivé kusy vyniknú. Treba však dávať pozor, aby ste svoj byt neprekombinovali.

retro-nabytok-trend

Svet nábytku Styla, nie je len pre tých, ktorí túžia po modernom alebo škandinávskom štýle. Svoju chuť po originálnom nábytku u nás uspokojí nejeden nadšenec retra.