Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Zvoľte si tie správne rozmery a tvar kuchynskej linky.

Zvoľte si tie správne rozmery a tvar kuchynskej linky.

Výber novej kuchynskej linky nie je ako výber nočného stolíka. Investujete do nej tisícky eur a budete ju chcieť používať desiatky rokov. Preto musíte dobre premyslieť každý jeden detail a navrhnúť ju tak, aby ste pri každom varení kávy nemuseli nadávať na nedostatok priestoru.

Zabudnite na šetrenie

Ak si kúpite lacnú poličku nad suveníry z dovoleniek, nič sa nestane. Zavesíte ju na stenu a ak ju neoblejete kávou, bude vyzerať rovnako vždy. Kuchynská linka však denne znáša záťaž – vysoké teploty, vlhkosť, vodu, oheň, olej, nešikovné ruky a veľa ďalších. Ak by ste si vybrali linku z tých najlacnejších materiálov, do pár rokov ju môžete meniť opäť.

Dispozícia

Naozaj chcete mať kuchynskú linku len na jednej stene? Čo tak napríklad vyhodiť z kúpeľne vaňu, nahradiť ju sprchovacím kútom, posunúť celú stenu okolo bytového jadra a zväčšiť tak priestor v kuchyni? Razom sa vám otvárajú možnosti vytvoriť až dva pracovné priestory oproti sebe. Ak máte naopak na kuchyňu dostatok priestoru, môžete vytvoriť linku v tvare písmena U, kde jedna strana bude slúžiť len ako barový pult.

Rozmery

Najčastejším problémom býva výber hĺbky a výšky pracovnej dosky. Nezabúdajte, že nízkej gazdinke sa bude pri nízkej linke pracovať komfortne, no vysoký chlap si aj pri varení kávy zničí chrbát. Linka preto nemusí mať nutne na všetkých miestach rovnakú výšku. Podobne je to aj so spomínanou hĺbkou. Na jednej časti linky môže byť hĺbka (od kraja dosky po stenu) len 40 cm a umiestnite na ňu drobné kuchynské roboty (kávovar, mikrovlnku). Oproti môžete mať 80 cm pracovnú dosku pripravenú aj na vianočné pečenie.

Pozor na spotrebiče

Konkrétne na chladničku, mrazničku, trúbu, sporák a mikrovlnku. Tieto spotrebiče dnes už takmer výhradne výrobcovia zabudujú priamo do linky. Odporúčame vyhnúť sa sporáku a vybrať si radšej varnú dosku, ktorá sa jednoducho udržuje a lepšie vyzerá. Nezabudnite však konzultovať výber spotrebičov s elektrikárom, ktorý vám pri montáži linky vymení vypínače a pridá ďalší istič pre spotrebiče s vysokým výkonom.

Vyberte si novú kuchyňu ešte dnes. Odborníci v OC STYLA vám radi poradia s výberom, dispozičným riešením, rozmermi a so všetkými ďalšími otázkami. Ak ak sa Vám nejaká z kuchýň zapáčila, stačí nás jednoducho kontaktovať 🙂