Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Čo musia obsahovať moderné kuchyne?

Čo musia obsahovať moderné kuchyne?

Ak ste žena, viete o čom tento článok bude. Ak ste moderný muž, ktorý sa o bytový dizajn zaujíma a rád varí, viete to taktiež. V tomto článku sa budeme venovať súčasným moderným kuchyniam a čo je ich neodmysliteľnou súčasťou.

Na slovenskom trhu je mnoho kuchynských štúdií. Od domácich malých firiem, až po distribútorov tých zahraničných. Stačí sa len rozhodnúť, kde a ktoré štúdio a hor sa na návrh. Ak ide o kuchyňu, v prevažnej miere sa rozprávame o kuchyni na mieru. Čo teda potrebuje každá gazdinka?

1. Praktickosť

V prvom rade. Potrebujeme, aby kuchyňa bola dobre a prakticky riešená. Tu ideme nezištne ruka v ruke s návrhom a realizáciou kuchyne na mieru. V konkrétom kuchynskom či interiérovom štúdiu Vám odborníci poradia, ako sa čo najlepšie dá v danom priestore vyriešiť kuchyňa tak, aby bola na 100% využiteľná a aby ste z nej mali doma len radosť. Žiadny úzky priestor, kde by ste sa ani neotočili, žiadne zbytočnosti, ktoré by Vás obmedzovali. Jednoduchosť a čistota sú zárukou praktickosti.

2. Dostatok miesta

Nadviažeme na praktickosť. Aj menšie kuchyne dokážu poskytnúť dostatok miesta, stačí ju len správne navrhnúť. Či už ostrovček alebo bez, existuje mnoho spôsobov, ako priestor využiť. Ak predsa len disponujete možnosťou kuchynskej linky iba na jednu stenu, využite práve spomenutý ostrovček. Môže mierne zasahovať do obývačky a máte tak záruku, že si budete môcť pri varení dopriať viac priestoru na odkladanie.

Kuchyňa Merito 1 .

3. Úložný priestor

Skrinky. Dostatok skriniek. Aj tu však platí, že nič netreba preháňať. Každá gazdiná má toľko hrncov, koľko potrebuje a všetko sa dá rozumne uložiť. Pri úložnom priestore – skrinkách – nezabudnime spomenúť, že výborná vec sú tzv. spomaľovače, ktoré jednak zamedzujú poškodeniu zásuviek či dvierok na skrinkách a šetria naše sluchové orgány.

4. Spotrebiče

Jednoznačne zabudované. Aj v tomto prípade viete pekne nadviazať na úložný priestor. Zabudované spotrebiče ponúkajú priestor navyše, nakoľko sa väčšinou skrinky so spotrebičmi ťahajú až ku plafónu. Šikovne pridáme pár poličiek a dvierok a praktická a krásna kuchyňa je na svete.

Kuchyňa Merito 2.

5. Osvetlenie

Nezabúdajme na dostatok osvetlenia. Nikto z nás sa nechce mračiť na nedeľný obed a prísť tak o kvalitu zraku. V súčasnosti sú tiež moderné bodové svetlá, ktoré viete umiestniť vo väčšom počte takmer kdekoľvek a sú pomerne kvalitné. Ak Vám počas dňa dostatok svetla nevytvorí príroda, siahnite po bodových svetlách a taktiež čo je dôležité, nezabúdajte na zabudované svetlo v digestore. Je to predsa len malý zázrak. Čo poviete?

Viete, koľko kuchynských štúdií sa v STYLE nachádza? Práve dostatok na to, aby ste sa vedeli správne poradiť a rozhodnúť. Navštívte štúdiá DANKUCHEN, Merito, INDECO, Studio IT a mnohé ďalšie. Kompletný zoznam si môžete pozrieť na našom webe.