Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Krištáľové lustre či bodové svetlá: po ktorom type svietidiel siahnuť?

Krištáľové lustre či bodové svetlá: po ktorom type svietidiel siahnuť?

Rekonštruujete byt alebo staviate dom? Premýšľate, aký typ svetiel sa hodí do tej ktorej miestnosti? Kam viac pasujú krištáľové lustre a kam bodové osvetlenie? Ak nie ste profesionálny interiérový dizajnér a pri otázkach elektrikára sa vám točí hlava, otvorili ste správny článok.

Na trhu je toľko typov svietidiel, že je ťažké si vybrať. Ako skĺbiť funkčnosť a estetiku? Môžete umiestniť krištáľový luster na chodbu? Kam sa hodí bodové osvetlenie alebo stojaca lampa?

Bod pre bodové osvetlenie

Bodové osvetlenie je vecou vkusu. Buď ho milujete, alebo ho doma rozhodne nechcete. Aj tí najväčší odporcovia však uznajú, že neexistuje iný typ osvetlenia, ktoré by ste vedeli lepšie využiť v miestnostiach, kde nie je miesta na rozdávanie. Priestory so zníženým stropom, toalety alebo kúpeľne, práve tu nájde bodové osvetlenie svoje uplatnenie.

Dávajte si pozor na teplotu osvetlenia. Toto síce platí aj pri iných svietidlách, no pri bodových obzvlášť. Priveľmi studené odtiene môžu z vašej kúpeľne urobiť ľadovú jaskyňu. Niektoré bodové svetlá svietia veľmi slabo, vtedy treba použiť viac kusov.

Moderný krištáľ

Predstavíte si pri slovnom spojení „krištáľový luster” obývačku svojej starej mamy? Časy sa menia a toto nadčasové svietidlo sa opäť teší veľkej obľube. Jeho klasické variácie sa kombinujú s moderným nábytkom, a navyše sa krištáľové lustre dočkali aj nových a modernejších úprav.

Moderné krištáľové lustre si zaslúžia priestor, v ktorom vyniknú. Ani menšie varianty  nie sú vhodné do stiesnených priestorov, môžu pôsobiť gýčovo až smiešne. Nemusíte však bývať v prezidentskom paláci, aby sa vám luster hodil do interiéru. Využite ho ako svetelný solitér, prípadne v kombinácii s nenápadným osvetlením.

Stojace lampy a malé lampičky

Pri výbere osvetlenia nezabúdajte ani na stojacie lampy a malé lampičky. Stojaciu lampu môžete využiť napríklad na čítanie vo vašom obľúbenom kresle počas sychravého dňa. Vaša polovička môže pokojne sledovať film. Nebude ju rušiť nadmerné svetlo a vy dokonale uvidíte na text v knihe. Bohatý výber svietidiel a lámp ponúka napríklad predajňa Tempo Kondela, ktorú nájdete v OC Styla.


Malé lampičky sú výborným náladovým osvetlením. Rozžiaria tmavé rohy miestnosti, prinesú teplo a pohodu domova. Pre ešte viac inšpirácie navštívte predajne u nás v Style. Odborný personál vám rád a dobre poradí.