Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Najkvalitnejšie sedačky v Bratislave: rozkladacie, kožené či látkové

Najkvalitnejšie sedačky v Bratislave: rozkladacie, kožené či látkové

Potrebujete novú sedačku a hľadáte inšpiráciu? Chcete takú, ktorá bude spĺňať prísne kvalitatívne aj dizajnové kritériá? Vybrali sme pre vás niekoľko výnimočných sedačiek, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

O kvalite sa hovorí často. Každý výrobca tvrdí, že ponúka kvalitné výrobky a zároveň každý zákazník chce také kúpiť. Ako spoznáte naozaj poctivo ušitú a prepracovanú sedačku?

V prvom rade sa spoľahnite na dlhoročných výrobcov s množstvom referencií. Referencie vám napovedia nielen o kvalite a spokojnosti zákazníkov s produktom, ale aj o prístupe personálu a kvalite služieb. Potom sa zamerajte na konštrukciu, šitie a kvalitu látky.

Ak neviete, kde hľadať sedačku, ktorá naozaj vydrží, pripravili sme pre vás zoznam, v ktorom nájdete šesť zaujímavých sedačiek od popredných výrobcov. Inšpirujte sa a vyberte si z boxspringových, modulárnych, kožených, rozkladacích či látkových sedačiek.

Kožená sedačka v luxusnom biznis prevedení

Talianska kožená sedačka King je spojením poctivej čalúnnickej práce a elegancie. Má nadčasový dizajn, kvalitné prevedenie. Koža je mäkká a príjemná na dotyk. Takáto sedačka sa hodí do reprezentatívnych priestorov a všade tam, kde si ľudia potrpia na prvotriednu kvalitu. Nájdete ju v Studio.IT štúdiu.

kozeny-gauc-v-obyvacke

Nemecká sedačka Ocean s netradičným prešívaním

Sedačka Ocean od nemeckého výrobcu Bretz je na prvý pohľad netradičným kúskom. Na výber máte tri rôzne hĺbky sedenia a vďaka modulárnemu systému s mriežkou 33 × 33 centimetrov, môžete sedačku vyskladať presne do vašich priestorov. Nájdete ju v štúdiu Top Sedačky.

Dizajn je jednoduchý a čistý, bez zbytočných ornamentov. Sedačku je možné vyhotoviť v rôznych farbách látok. Opierky sa dajú presúvať podľa vašich potrieb. K sedačke je možné dokúpiť kreslo v rovnakom dizajne. Ideálna sedačka na leňošenie, ale aj posedenie veľkej rodiny alebo partie priateľov.

bledy-gauc-v-obyvacke

Boxspringová sedačka Willi Schilling

Mimoriadne pevná sedačka s konštrukciou z bukového dreva v sebe skrýva maximálne pohodlie. Vnútorná výstelka pozostáva z boxspringového systému – dvoch nezávislých pružín v sedadle. Túto sedačku len tak ľahko nevysedíte a odolá aj nájazdu malých detí.

siva-sedacka-v-obyvacke

Šitie môže byť tón v tóne s farbou látky alebo kontrastné. Nožičky k sedačke sú rôzne, od drevených až po lesklé chrómové. Vďaka priestoru pod sedačkou sa vám nebude v doma hromadiť prach a bezproblémovo vám uprace aj robotický vysávač. Túto sedačku nájdete v štúdiu Merito.

Modulárna sedačka – vyskladajte si ju, ako potrebujete

Látková sedačka, ktorá sa dokonale prispôsobí vašim aktuálnym potrebám. Jednoduchý modulárny systém umožňuje premeniť sedačku na kreslá alebo späť na sedačku, a potom znova na pohodlné lôžko.

zlta-sedackova-zostava

Sedačka Choice 1 sa hodí pre mladých ľudí a rodiny. Vďaka jej variabilite dokážete pružne reagovať na akúkoľvek situáciu. Navyše má sedačka v každom sedacom elemente úložný priestor. Návliečky z vankúšov sú odnímateľné a ľahko ich vyperiete v práčke. Opierky rúk sú úzke a šetria priestor.

zlta-sedackova-zostava-v-obyvacke

V ponuke je osem rôznych sedadiel, tri typy opierok rúk a jedenásť opierok chrbta. Ako bude vyzerať finálna verzia, je len na vás. Nájdete ju v štúdiu Feydom.

Zamatová kráska pre elegantné dámy

Sedačka, ktorá má štýl, zaujme najmä dámy. Na pohľad ako pre princeznú, ale v čistých líniách a s kovovými nožičkami vynikne aj v modernom interiéri. Povrch je zo zamatu, ktorý vytvára dojem luxusu. Sedačka z dielne spoločnosti Eichholtz je extravagantným kúskom pre odvážnych. Nájdete ju v štúdiu White Home.

zamatova-sedacka

Rozkladacia sedacia súprava Legas

Veľká pohodlná látková sedačka Lagas je určená pre početnú rodinu a stretnutia, pri ktorých si každý nájde svoje miesto na sedenie. Po rozložení získate príležitostné lôžko na spanie pre dve osoby.

Sedačka je vybavená veľkorysým úložným priestorom, ktorý môžete využiť na uskladnenie prehozov a hebkých diek. Vyšších členov domácnosti potešia nastaviteľné opierky hlavy. Nájdete ju v štúdiu Tempo Kondela.

seda-sedacka-v-obyvacke

Tento článok bol len malým náhľadom do širokej škály sedačiek, ktoré sú momentálne na trhu. Kompletnú ponuku sedačiek od pätnástich popredných výrobcov zo Slovenska, aj zo zahraničia nájdete pod jednou strechou vo Svete nábytku Styla v Bratislave. Príďte si vybrať tú svoju. Tešíme sa na vás.