Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Návrhy romantických kúpeľní: inšpirácie z Instagramu

Návrhy romantických kúpeľní: inšpirácie z Instagramu

Nechajte sa inšpirovať romantickými kúpeľňami z Instagramu. Nie je to žiadna veda, stačí pár detailov a kúpeľňa získa tú správnu atmosféru. Hebké osušky, tlmené osvetlenie či nežné dekorácie dokážu divy.

Ak hľadáte inšpiráciu na zariadenie bytu, cestovanie alebo varenie, jedna z osvedčených ciest je Instagram. Zadali sme do vyhľadávača #bathroom a vybrali sme zopár romantických kúpeľňových inšpirácií.

Stelesnenie romantiky = vaňa

Horúca vaňa plná voňavej peny a dokonalý večer je váš. Je to najlepší recept na pohodový večer. Vaše telo aj myseľ sa nádherne uvoľnia a stres je razom preč. Kúpeľňa je miesto, kde si nerušene oddýchnete od každodenného zhonu.

View this post on Instagram

Hallo ✨ ein Bild zu posten scheitert gleich daran das ich null Ahnung habe was ich schreiben soll und was vielleicht auch mit dem Bild zu tun hat 😅 das ist glaube ich auch der Grund dafür das ich grad kaum noch hier bin 🤷🏼‍♀️ ich hatte eigentlich vor mehr Bilder zu zeigen und euch auch mal mehr in Storys mitnehme… vielleicht auch mal selber da zusehen bin und rede aber… dann kommt das große Aber und ich stelle mir die Frage wen interessiert das überhaupt ? 🤭 denke ich da falsch oder fragt sich das noch jemand? Würde mich mal sehr interessieren ☺️ Ich wünsche euch einen schönen gemütlichen Abend und bin gespannt… . . . . #bathroom #bath #bathroomdecor #bathroominspiration #bathroominspo #badezimmer #bad #badewanne #bathtub #solebich #homeandliving #nordicliving #nordichome #easyinterieur #wohnklamotte #pocketofmyhome #interiorinspo #interiorismo #interior2all #interior4inspo #candle #candlelight #interior125

A post shared by @ stil.jani on

Preč sú časy kedy ste mali na výber smaltovanú bielu alebo smaltovanú bielu rovnakého typu. Dnes môžete experimentovať s tvarom, farbou a veľkosťou. Bohatý výber variácií nájdete v predajni Aquatek. V ponuke majú niekoľko luxusných vaní, za ktoré by sa nemusel hanbiť žiaden známy instagramový influencer.

vana-v-kupelni

Sviečky patria aj do kúpeľne

Kúpeľňa bez sviečok je ako lúka bez kvetov alebo leto bez slnka. Prežijete to, no viete, že ešte niečo chýba. Dopriať si dlhý, pomalý kúpeľ pri svetle sviečok je to pravé pohladenie pre dušu.

Okrem klasických sviečok si každá romantická kúpeľňa pýta aj iné doplnky. Luxusné vonné sviečky, difuzér alebo parfémové kvety nájdete v štúdiu White Home. Vône navodia tú pravú atmosféru romantiky a relaxu.

Pohár vína priamo vo vani

Keď už bude vaša kúpeľňa krásna a voňavá, čerešničkou na torte je už len štrngnutie. Pohár kvalitného vína má vraj blahodárne účinky na celý ľudský organizmus. Pokojne to môže byť aj červené, ružové či biele, alebo sekt. Fantázii a chuti sa medze nekladú. Horúcou novinkou sú tieto krištáľové poháre s kvetmi fuksie zo štúdia Platerié.

Pokiaľ je vaša kúpeľňa ako vystrihnutá, či skôr stiahnutá z instagramu, nebudete predsa svoj nápoj piť z podpriemerneho pohára. Aj túto výzvu hravo zdoláte u nás v Style.

Ako v bavlnke

Po dlhom a uvoľňujúcom kúpeli sa budete cítiť ako znovuzrodení. Myseľ čistá, telo zrelaxované. Doprajte si ešte záverečný relax, pohodlne sa uložte na gauč a nechajte sa hýčkať hebučkou prikrývkou zo štúdia Tempo Kondela.

hebky_prehoz