Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Otvorili sme novú predajňu – Saporini!

Otvorili sme novú predajňu – Saporini!

Už od soboty, 11.11.2017 môžu zákazníci STYLY navštíviť novú predajňu. V našich prietoroch totiž otvoril svoju prevádzku výrobca luxusných talianskych sedacích súprav Saporini.

Vy, naši zákazníci si tak môžete v svoj obzor rožšíriť o úplne novú ponuku sedacích súprav, ktoré spĺňajú požiadavky aj náročnejšieho klienta.  Okrem širokého sortimentu sedacích súprav môžete v Saporini nájsť i doplnky do obývačiek, ako napríklad krásne obrazy či zrkadlá. Dotvoríte si tak astmosféru svojho domova a spolu s ďalšími predajňami vyberiete len to najlepšie, čo trh a naši predajcovia ponúkajú 🙂

Predajňu Saporini nájdete na I. poschodí Galérie Bývania STYLA, hneď pri Vstupe A. Prehliadnuť ju nemožno! Jednoducho sa vyveziete výťahmi alebo eskalátorom na I. poschodie a hneď prvá napravo.

Príďte si vybrať svoj kúsok Talianska do obývačky 🙂 Odborný personál Vám poradí a ochotne zodpovie všetky Vaše otázky. Tešíme sa na Vás!