Top
Otvorené Pondelok až Sobota od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Pohovky na každodenné spanie – z akých typov si vybrať?

Pohovky na každodenné spanie – z akých typov si vybrať?

Je na každodenné spanie vašou jedinou možnosťou posteľ? Existujú predsa pohovky, na ktorých váš chrbát nebude trpieť a môžete na nich spávať denne. Ako si z ponuky pohoviek na každodenné spanie správne vybrať?

V súčasnosti prevláda trend menších domácností. Možno ste mladý pár a ako svoje prvé bývanie ste si zvolili menšiu garsónku. Alebo vám do vášho šik dvojizbáku pribudla malá ratolesť a vy ste jej prenechali svoju spálňu? Chcete aby sa vaše návštevy cítili u vás doma pohodlne, a tak im chcete ponúknuť kvalitný spánok? Nech je váš dôvod akýkoľvek, vedzte, že kvalitný spánok vám umožní aj pohovka na každodenné spanie.

Ako nájsť správnu pohovku?

O rozkladacích pohovkách ste sa už čo-to dozvedeli z nášho predcházajúceho článku. Dozvedeli ste sa, ako si správne vybrať a aj to, kde nájdete tie najkrajšie z nich.

Pri pohovkách, ktoré majú slúžiť na každodenné spanie platí, že by po rozložení mali ponúknuť jeden dvojmatrac v celku. Žiadne rozkladanie formou pridania taburetky alebo nerovnej plochy. Kvalitnému spánku škodí veľa záhybov a predeľovacích dier. Ideálne riešenie je systém „roll“, vďaka ktorému skutočne ľahko premeníte svoju obývačku na príjemnú spálňu alebo hosťovskú izbu.

postel-na-kazdodenne-spanie

Túto kvalitnú sedačku na každodenné spanie nájdete v štúdiu Merito, kde vám ju ochotný personál rád predvedie. Jej matrac má šírku až 140 centimetrov a vybrať si môžete z viacerých druhov farebných variácií.

Farby, farbičky

V prípade, že je váš interiér jednoduchý až strohý, môžete si dovoliť veselú, farebnú sedačku. Tá sa hodí nielen do veľkorysých priestorov, ale krásne rozžiari aj menšie obývačky či hosťovské izby. Nie je treba veľa doplnkov, farebná sedačka môže byť vkusným solitérom.

Mnohoraké farebné kombinácie nájdete v štúdiu Sedačky BETA. Ich sedačky sú slovenskej výroby, poskytujú komfort postele a ceny sú tiež priaznivé.

pohovka-na-kazdodenne-spanie

Ako stvorené do študentskej izby

Ak máte doma študenta, ktorý je už príliš veľký na klasickú detskú izbu, môže byť pohovka na každodenné spanie riešenie, ktoré hľadáte. Mladý človek už netúži po izbe s autíčkami či bábikami, s ktorými by sa hral na pestrom koberci pod stolom. Určite ocení miestnosť, kde bude môcť privítať svojich kamarátov a prebrať tam všetky problémy sveta. Vďaka pohovke nebudú mať pocit, že sedia na posteli, ale v malej útulnej obývačke.

rozkladacia-pohovka-na-kazdodenne-spanie

Veľký výber tohto typu pohoviek nájdete v štúdiu Fines. V ich ponuke sú kombinácie klasickej pohovky a postele. Navyše má väčšina z nich úložný priestor, ktorého predsa nie je nikdy dosť.

Pre náročných

V prípade, že ste nároční a láka vás exkluzívny nábytok, odporúčame vám hľadať tú pravú sedačku v štúdiu Top Sedačky. Môžete tu nájsť naozaj unikátne kúsky kožených sedačiek z tej najkvalitnejšej kože. Sedačky sú do detailu prepracované. Máte možnosť si veľkosť sedačky prispôsobiť presne vášmu interiéru.

pohodlna-pohovka-na-kazdodenne-spanie

Predstavili sme vám niekoľko typov pohoviek určených na každodenné spanie. Oveľa viac nájdete u nás, v galérii bývania Styla. Pozrite sa na našom webe alebo sa zastavte osobne. Len u nás nájdete veľké množstvo výrobcov a všakovakých štýlov pohoviek pod jednou strechou.