Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Slovenský nábytok má štýl. Pozrite si týchto 5 dizajnových kúskov

Slovenský nábytok má štýl. Pozrite si týchto 5 dizajnových kúskov

Aj vy ste presvedčení, že výnimočný dizajnový nábytok nájdete len v zahraničných obchodoch? My vám ukážeme opak. Na Slovensku máme veľa šikovných rúk, ktoré by tým zahraničným mohli hrdo konkurovať.

My Slováci máme medzi sebou desiatky zručných majstrov. Veď už od nepamäti u nás rozkvitali všakovaké remeslá. I napriek tomu, ak si väčšina ľudí chce kúpiť kvalitný dizajnový nábytok, ich prvá cesta vedie do rôznych zahraničných reťazcov. My v Style sme naozaj veľmi hrdí na to, že u nás nájdete okolo desať slovenských firiem a nábytok vyrobený priamo u nás na Slovensku. Ak neveríte, prezrite si našich 5 dizajnových tipov pre vás.

Dizajnový „ušiak”

Ide o nadčasový druh kresla, ktorý sa ostatnú dobu teší veľkej obľube. „Ušiak”, ako sa mu slangovo hovorí, nájdete v ponuke  slovenskej firmy Fines, pod názvom – televízne kreslo. Je vlastne celkom jedno, ako ho nazvete, hádam každý vie, o čo ide.

Je to kreslo s vysokým operadlom a postrannými bočnicami na pohodlné opretie. Výber farby poťahov je naozaj veľmi pestrý. Nás dostal ten s veselou potlačou. Toto kreslo vám vylepší náladu aj po náročnom dni.

kreslo_do_obyvacky

Jedálenský stôl z masívu

Srdce domova je kuchyňa a jedáleň. Ak túžite mať u vás doma krásny, dizajnový jedálenský stôl, prezrite si ponuku výrobcu Drevbyt. Tento hrdý Slovák je vyrobený z masívneho dubového dreva. Má veľmi krásne prepracované detaily, vďaka ktorým pôsobí nielen čisto, ale aj zaujímavo zároveň. Jednoducho, radosť zasadať k rodinnej večeri.

jedalensky_stol

Spánok so štýlom

O súčasných trendoch manželských postelí sme už písali. Nájsť pohodlnú posteľ, ktorá vám bude vyhovovať, môže byť výzva. Ak navyše chcete, aby bola dizajnovo zaujímavá, môže to byť už výzva na druhú. My sme takú pre vás našli u predajcu We-tec. Viete, čo je na nej to naj? Je vyrobená u nás na Slovensku.

postel

Kuchynská linka ako súčasť dizajnového interiéru

V súčasnej dobe prevláda trend spojiť obývačku a kuchyňu do jednej miestnosti. Z neho vznikla potreba venovať sa aj dizajnovej výrobe kuchynských liniek: krásne uhladené línie a prírodné materiály bez zbytočného množstva úchytiek. Myslíte, že takéto niečo nájdete len u prestížnych zahraničných výrobcov? Omyl! Takúto nádheru vám vyrobia v Nábytku Kočiš dokonca na mieru.

obyvacia_stena

Aby obývačka mala štýl

Časy, keď sa v obývačkách stavali vitríny plné všakovakých vázičiek, sú dávno preč. Tak, ako vo všetkom ostatnom, aj tu hľadáte jednoduchosť a kvalitu. Namiesto preplnených miestností si doprajte niekoľko kvalitných, dizajnových kusov nábytku. Čo tak napríklad obývaciu zostavu od slovenskej spoločnosti Design Club?

Design Club

Dúfame, že sa vám dizajn pod slovenskou záštitou páčil. Má totiž medzinárodnú príchuť. Ak hľadáte ešte viac inšpirácie, my v Obchodnom centre Styla – Svete nábytku, sme tu pre vás.