Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
STYLA TIP TÝŽDŇA – Sedačka Mirage 90 od Fines

STYLA TIP TÝŽDŇA – Sedačka Mirage 90 od Fines

Rýchly, jednoduchý a úsporný tip na tento týždeň opäť raz z predajne Fines v našej Galérii bývania STYLA.

Mirage 90 s čelami je komfortné lôžko s veľkým úložným priestorom. Je výbornou voľbou do detskej či hosťovskej izby. Vďaka veľkému úložnému priestoru pomôže pri uskladnení napríklad vankúša a paplónov, prípadne iných vecí, ktoré sa už do skrine nezmestili.

Je na zákazníkovi, akú variantu prevedenia roštu si vyberie. Môže to byť verzia 2 – výklopný lamelový rošt bez matraca, alebo verzia 4 – očalúnený výklopný rošt s pružinovým matracom.

Dá sa vybrať aj možnosť prevedenia: ľavé alebo pravé. Taktiež si môžete objednať aj verziu bez čiel – tu sa potom už ľavé alebo pravé vyhotovenie neurčuje. Plocha lôžka na spanie je 90×200 cm. Celé lôžko je široké 208 cm, vysoké s čelami 91 cm a celková hĺbka 98 cm. Výška spania je 55 cm.

Navštívte našu Galériu bývania STYLA na Zlatých Pieskoch a prídite sa osobne pozrieť. Fines ponúka verziu Mirage 90, verziu 4 s čelami vo vybraných látkach už za 292 €.