Top
OPÄŤ K DISPOZÍCII - PONDELOK AŽ NEDEĽA od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
STYLA TIP TÝŽDŇA – Kuchyňa LUBE od Studio IT

STYLA TIP TÝŽDŇA – Kuchyňa LUBE od Studio IT

Kuchyňa je veľakrát srdcom domu, no napriek tomu si želáme, aby z času na čas nebola na očiach. Platí to najmä vtedy, ak máme spoločný priestor pre kuchyňu a obývačku. Príde vám to nereálne? Nám určite nie. Taliansky dizajn je známy svojou čistotou a jednoduchosťou, ktorú prelína jedinečný vzhľad a v neposlednom rade – funkčnosť. Taliansky výrobca kuchýň LUBE ponúka vo svojich novinkách stále viac systémov, ktoré dokážu zabezpečiť, že vaša kuchynská linka sa bude správať ako chameleón a prispôsobí sa vašim požiadavkám na funkciu, ktorú práve v tom momente potrebujete.

Príkladom je výsuvný polostrov LINE, ktorý do seba schová drez, batériu, varnú dosku a všeličo iné. Jeho najväčším benefitom je, že pri odsunutom stave slúži ako stôl na sedenie. Keďže linky sú vyrábané na mieru, jeho rozmer si určíte sami. Aké jednoduché!

Druhý polostrov, ktorý stojí za zmienku je pod názvom SLIDE a využíva sa pri ostrovčeku, ktorý „zavadzia“ do komunikácie. Slúži v prvom rade na príležitostné jedenie pri pridaní sedenia. Návštevu môžte jeho vysunutím príjemne prekvapiť!

Ak by ste chceli mať takéto dizajnové kúsky vo svojom novom bývaní, neváhajte navštíviť talianske interiérové štúdio STUDIO-IT v Bratislave v STYLA – Galéria bývania na prvom poschodí. Naši dizajnéri vám radi poradia a navrhnú linku aj podľa odvážnejších prianí a predstáv.

Pre všetkých záujemcov o modernú kuchynskú linku vyrobenú v Taliansku s uvedeným systémom SLIDE alebo LINE teraz zľava 10%!

Rezervujte si termín na stretnutie ešte dnes: +421 948 928 700 / Showroom BRATISLAVA.