Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Trendy, alebo funkčná obývacia izba? 5 tipov, ako dosiahnuť aj-aj

Trendy, alebo funkčná obývacia izba? 5 tipov, ako dosiahnuť aj-aj

Chcete mať modernú obývačku, ale zároveň potrebujete dostatok úložného priestoru? Pomôcť vám môžu netradičné obývacie steny a nábytok vyrobený na mieru.

Obývacia izba je jedným z najvyužívanejších priestorov. Zvyčajne je i prvou miestnosťou, do ktorej privediete svojich hostí. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby ste v obývacej izbe vytvorili príjemnú atmosféru, ale súčasne neobmedzili jej funkčnosť.

obývacia stena

Nebojte sa využiť aj netradičné riešenia. Ak chcete, aby bola vaša obývačka trendy, ale aj funkčná, potrebujete si všetko dobre premyslieť. Vďaka týmto piatim tipom získate oboje.

  1. Vytvorte si pôdorys a plánujte

Ak sa ešte stále len rozhodujete, ako vlastne zariadiť obývaciu izbu, nakreslite si to. Veď robia to tak aj architekti. Pohľad z vtáčej perspektívy vám ukáže hluché miesta a pomôže vám rozumne rozmiestniť nábytok. Možno zistíte, že máte viac priestoru, ako ste si mysleli.

Navyše budete vedieť, čo presne do obývacej izby umiestniť, aby nebola preplnená. Zohľadnite aj váš pohyb po izbe, aby ste nezakopávali o nábytok a mohli sa plynule presúvať.

2. Police prinesú vzdušnosť a systém

Policový systém je v súčasnej dobe veľmi moderný. Čoraz častejšie sa nachádzajú otvorené police v rozličných miestnostiach po celom byte alebo dome, obývaciu izbu nevynímajúc. Police dokážu nahradiť veľké skrine aj knižnice. Pri zariaďovaní interiéru vás poteší množstvo farieb a tvarov, ktoré police ponúkajú.

Len máloktorá obývacia izba sa zaobíde bez políc. Budú vaším najlepším pomocníkom, či už chcete poukladať všetky svoje knihy, vystaviť fotografie alebo suveníry.

trendy obývačka

Príjemným bonusom je jednoduchá montáž, ktorú zvládnete aj sami. Ak hľadáte takúto netradičnú obývaciu stenu v Bratislave, príďte sa pozrieť do Galérie bývania STYLA.

3. Vstavaná skriňa ako obývacia stena

Možno trochu netypický kus nábytku do obývacej izby, ale o to praktickejší. Vstavané skrine splývajú s okolitým priestorom a opticky ho zväčšujú. Výborne sa hodia do moderných minimalistických obývačiek. Získate vďaka nim poriadok, ale nie na úkor priestoru.

Najčastejšie sa vstavaná skriňa využíva ako obývacia stena. Vstavané skrine sa vyrábajú na mieru, a tak máte možnosť si vybrať, či chcete zastavať celú stenu až po strop, alebo prepojiť priestor od jednej steny k druhej.

obyvacia_stena_bratislava

Zvyčajne majú v sebe zabudovaný aj priestor pre televízor. Na rozdiel od políc máte na výber, či si želáte mať na skrini dvierka alebo preferujete, aby zostali otvorené.

4. Hluché miesta potrebujú nábytok na mieru

Ak ste majiteľom obývacej izby s atypickým tvarom, prípadne sa pri nej nachádza schodisko, pomôže vám nábytok vyrobený na mieru. U nás, v bratislavskej STYLE, nájdete kvalitných výrobcov obývacích stien na mieru, ktorí vám radi poradia a pripravia vizualizáciu.

Pekným príkladom je moderná obývačka v podkroví. Do takéhoto priestoru je takmer nemožné kúpiť vhodnú obývaciu stenu. Riešením môže byť aj presklená policová obývacia stena, vyrobená s ohľadom na šikmé steny.

obyvačka

5. Použite doplnky s ukrytým úložným priestorom

Doplnky s multifunkčným využitím vás zachránia vo chvíľach, ktoré si vyžadujú rýchle riešenia. Napríklad si môžete kúpiť moderné kocky, ktoré vám poslúžia ako stolík, ale keď príde viacej hostí, rýchlo sa premenia na voľné miesto na sedenie.

Ďalším výborným pomocníkom sú taburetky s úložným priestorom. Ľahko do nich ukryjete rozčítané knihy i časopisy.

A kde všetky tieto perfektné kúsky zoženiete? V Galérii bývania STYLA nájdete renomovaných predajcov nábytku aj šikovných výrobcov zariadenia na mieru. Príďte sa inšpirovať do viac ako 25 showroomov – a to v jednom nákupnom centre, priamo v Bratislave.

Pozrite si zoznam našich predajcov,ktorí vám splnia sny o krajšom bývaní.

zoznam obchodov