Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
7 tipov na detskú izbu snov pre chlapca

7 tipov na detskú izbu snov pre chlapca

Zariaďujete alebo prerábate chlapčenskú detskú izbu? Lámete si hlavu nad tým, čo v takej izbe snov nesmie chýbať? Máme pre vás niekoľko tipov, ako z tejto miestnosti vykúzliť splnený detský sen každého malého muža.

1. Detská izba pre chlapca na mieru

Skôr, ako začnete maľovať či vymieňať nábytok, zamyslite sa. Kto je budúci obyvateľ izby? Čo má rád? Aké má záľuby? Venuje sa nejakému športu? Čím chce byť, keď vyrastie?

Má rád pirátov alebo dinosaurov? Pokúste sa detskú izbu vytvoriť, takpovediac na mieru. Zvoľte si ústrednú tému a tej sa držte: či už pri doplnkoch, obliečkach alebo výbere koberca.

2. Bunker – zaručený úspech

Na svete neexistuje nezbedník, ktorý by netúžil mať vlastný bunker. Keďže sny sa majú plniť, skúste preniesť bunker priamo do detskej izby pre chlapca. Na internete nájdete veľa možností, ako ho vytvoriť vlastnoručne. Môže to byť zaujímavý projekt pre ocka so synom. Tí menej šikovnejší sa môžu poobzerať napríklad po indiánskom típí.

Kid bedroom with teepee and bunk bed.

3. Písací stôl pre pracantov

Písací stôl nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe. Starší chlapci si na ňom môžu písať domáce úlohy či pripravovať školské projekty. Mladší si tu môžu kresliť, tvoriť alebo hrať hry. Okrem sústredenia a správnych návykov, písací stôl dodáva deťom pocit, že ich práca je naozaj dôležitá.

nastavitelny-pisaci-stol-pre-deti

Máme pre vás zaujímavý tip

Je ním písací stôl, ktorý bude rásť s vašou ratolesťou. Má dokonca možnosť naklonenia pracovnej plochy a výškového nastavenia. Určite sa po ňom poobzerajte u nás v Style, nájdete ho v predajni Merito.

4. Koberec pre každého chlapca – výmyselníka

Netreba zabúdať, že detská izba nie je len útočiskom, ale aj herňou. Chlapci milujú hru s autíčkami, stavebnicou alebo sa radi hrajú na hernej konzole. Jedno majú všetky tieto činnosti spoločné. Najlepšie sa vykonávajú na zemi, preto nezabúdajte na koberec. Motív formuly na koberci nájdete u nás, v štúdiu Sky Carpet.

koberec-s-formulou

5. Pre vaše živé striebro

Chlapci neustále vymýšľajú čo by vyparatili, kam by vyliezli. Kým behajú vonku je to v poriadku, no čo sa stane, ak je pár dní zlé počasie? Ak bývate v dome, alebo v kvalitnej a odhlučnenej novostavbe, môžete rozmýšľať nad umiestnením preliezky či šmykľavky priamo do chlapčenskej detskej izby. Ručíme vám za to, že toto je sen každého chlapca od 0 do 99 rokov!

6. Aby všetko malo svoje miesto

Asi v žiadnej miestnosti vo vašom príbytku nie je tak dôležité mať dostatok úložného priestoru, ako práve v detskej izbe. Aby bolo všetko upratané a zároveň poruke, skúste sa poobzerať po jednoduchých komodách a policiach. Ľahko ich môžete dotvoriť či doplniť nápismi pre ľahšiu orientáciu.

View this post on Instagram

ⓟⓛⓐⓨ & ⓞⓡⓓⓔⓡ • Así ha quedado la habitación de Martín después de organizarle todas sus cositas con el famoso mueble #Trofast de @ikeaspain 👏🏼 • La verdad es que ha sido todo un acierto porque lo tiene todo a su alcance y los cajones le facilitan el poder sacar y meter los juguetes las veces que quiera 🙌🏼 • Por cierto, ya entiende órdenes como recoger y me ayuda a guardar todo una vez que hemos terminado 🥰 Mi chico se hace mayor… 😩 • Y ustedes, ¿como tienen organizada la habitación de sus peques? 👀 • Todas las cositas están etiquetadas en la foto. ¡Feliz domingo bonit@s! 😘🥰 • • • #LaHabitacionDeMartin #BabyRoom #Organiser #PlayAndOrder #OrganizandoAndo #PlayRoom

A post shared by 🅢🅐🅡🅐 🅜🅔🅡🅘🅝🅞 (@sararmerino) on

7. Pre skutočný oddych

Netreba zabúdať, že detská izba nie je len herňa, ale aj spálňa. Nikdy nepodceňujte výber dobrej a pohodlnej postele. Váš potomok počas kvalitného spánku naberie všetku energiu, ktorú stihol počas náročného dňa vyčerpať.

Máme pre vás zaujímavý tip

Keďže prenocovanie u kamaráta je jedným z najdobrodružnejších zážitkov, ľahko malému nocľažníkovi usteliete na vysúvacom lôžku vedľa poschodovej postele. Je to ten správny kúsok do chlapčenskej detskej izby, ktorý nájdete v štúdiu Tempo Kondela.

poschodova-postel
Veríme, že bol pre vás náš článok plný zaujímavej inšpirácie. Ak jej hľadáte ešte viac, skúste si pozrieť napríklad náš článok o najčastejších chybách pri výbere postele do detskej izby, alebo zavítajte k nám, do sveta nábytku Styla, kde vám radi pomôžeme a poradíme.

Vytvorte im rozprávkové detstvo Ukážte mi špecialistov
na detské izby v OC STYLA!