Top
Otvorené každý deň od 10:00 do 20:00
Kde nás nájdete Kde nás nájdete

Kde nás nájdete

Vstup do centra je priamo z parkoviska (1x od Studenej ulice a 1x od kruhového objazdu za budovou) alebo cez 2 interiérové vstupy, ktoré predstavujú priame napojenie na Shopping Palace.


Ako sa k nám dostať Ako sa k nám dostať

Ako sa k nám dostať

Električka č. 4 a autobusové linky: 56, 57, 65, 153, 525

Parkovanie Parkovanie

Parkovanie

Parkovanie možné na vonkajšom parkovisku alebo pod budovou, celkovo je k dispozícii 778 parkovacích miest.

Facebook Facebook
Instagram Instagram
Interiérové štúdio: čo to vlastne je a s akými problémami vám pomôže?

Interiérové štúdio: čo to vlastne je a s akými problémami vám pomôže?

Slovné spojenie interiérové štúdio ste už určite počuli. Nie ste si však celkom istí čo je jeho úlohou a kedy je dobré obrátiť sa na odborníkov? S akými témami vám vedia pomôcť?

Určite to poznáte: v niektorej reštaurácii sa cítite ako doma. V kamarátovej kuchyni máte pocit, že hoci má malú rozlohou, všetko do seba harmonicky zapadá. Uvedené scenáre môžu mať spoločného menovateľa: buď majú ich majitelia dokonalý vkus, alebo sa pri zariaďovaní obrátili na odborníkov.

Kedy osloviť interiérové štúdio?

V interiérových štúdiách pracujú skutoční odborníci. Ich služby môžete využiť pri prerábke staršej nehnuteľnosti alebo zariaďovaní novej. Hravo si poradia s domom aj bytom. Nie je dôležité či vlastníte malú kaviareň, veľkú sieť hotelov alebo riešite interiér kancelárií. Interiérové štúdio si poradí so všetkým.

Čo možno mnohí nevedia je fakt, že interiérové štúdiá nemusia riešiť zariadenie celého objektu. Môžu vám pomôcť s realizáciou len jednej miestnosti alebo časti domu či bytu.

Ak si jednoducho nie ste istí, ako naložiť s priestorom, od veľkých kusov nábytku, podlahy, farby stien až po drobné doplnky, vtedy sú tu pre vás interiérové štúdiá. Poradia vám a urobia návrh s vizualizáciou až po samotnú realizáciu.

kuchyna-zariadena-v-talianskom-style

Takto sa s dizajnom kuchyne vedia pohrať profesionáli z talianskeho Stutio.IT. Nájdete u nich aj neopozerané kuchyne z porcelánu a dizajn, ktorý diktuje trendy budúcnosti.

Áno, skúste to s odborníkmi

V prípade, že zariaďovanie interiérov nie je vašou šálkou kávy, je dobré osloviť ľudí z fachu. Práve oni majú prehľad v aktuálnych trendoch a novinkách. Tak môžete ušetriť svoj čas, ktorý nemusíte tráviť nekonečnými hodinami samoštúdia. Ich skúsené oko si poradí s nedostatkom priestoru, svetla alebo s atypickými miestnosťami.

Ďalšou z výhod je, že všetky svoje požiadavky vybavíte pod jednou strechou. Interiérový dizajnér sa postará o každý detail. Často spolupracujú s overenými značkami nábytku, výrobcami a remeselníkmi.

Zháňať remeselníkov na vlastnú päsť stojí nielen čas, ale aj nervy. Kvalita vykonanej práce sa môže totiž značne líšiť. Navyše riskujete, že nekvalitným prevedením práce utrpia spotrebiče či výsledný dizajn.

Najmä pri komplikovanejších zásahoch je žiadúce sa obrátiť na osvedčených profesionálov. Vďaka tomu dosiahnete vysnívaný výsledok, ušetríte čas a v konečnom dôsledku aj svoje peniaze.

Aké môžu byť nevýhody?

Každá minca má dve strany, preto sa pozrime na nevýhody, ktoré sa môžu pri takejto spolupráci vyskytnúť. Ako sme už spomínali, interiéroví dizajnéri a štúdiá často spolupracujú s konkrétnou značkou nábytku a tú preferujú. Ak máte vyhliadnutú svoju značku, je dobré na to upozorniť už pri prvom stretnutí.

Samozrejme, ak máte dostatok času a v problematike sa vyznáte, vždy je lacnejšie riešiť zariadenie vo vlastnej réžii. Ak napríklad plánujete novú kuchyňu na mieru, nezabudnite na týchto 5 detailov.

Svoj projekt môžete zveriť interiérovému štúdiu, za jeho služby si však priplatíte. Návrh otvoreného priestoru obývačky a kuchyne môže stáť približne 800€, nacenenie návrhu komerčných či obchodných priestorov stojí zhruba 500€. Samozrejme, ide len o orientačné ceny, ktoré závisia od konkrétneho zadania a štúdia.

A čerešnička na torte? Či ste dizajnér, alebo len nadšenec interiérového dizajnu, skúste nakuknúť k nám, do Sveta nábytku Styla. U nás nájdete viac ako 60 obchodov s množstvom inšpirácií a ochotnými profesionálmi, ktorí vám radi poradia aj s návrhmi interiérov na mieru.

Okoreňte svoj život štýlom Ukážte mi špecialistov
na kuchyne v OC STYLA!